FileLocator Pro 8.5

Bilgisayarınızda bir dosya veya klasörü bulmanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  33,7 MB
  Sürüm:
  8.5
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Mythicsoft
  FileLocator Pro, bilgisayarınızda hızlı ve kapsamlı olarak dosya ve klasör aramaları yapmanızı sağlayan kullanışlı bir programdır. Özellikle ileri düzey kullanıcılara yönelik çok dilli destek ve birçok özelleştirme seçeneği sunar. FileLocator Pro, kullanıcı dostu arayüzü düzgün bir şekilde düzenlenmiş pencereyle kontrol edebilirsiniz. Program, uzman ve yeni başlayan kullanıcılar için iki farklı düzen imkanı sağlamaktadır. Dosya veya klasör arama işleminde alt klasörleri dahil edebilir, tarama modu (örneğin, DOS ifadesi, düz metin, tam sözcük) ve zaman çerçevesi ile birlikte (belirli bir tarihten önce veya sonra), taranacak metin ve sürücü içeren bir dosya adı belirtebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. FileLocator Pro programını indirmek ücretsizdir.
  2. FileLocator Pro programı aynı anda farklı filtrelerle birden fazla arama yapmanızı sağlayan çoklu sekmeleri desteklemektedir.
  3. FileLocator Pro programı, dosya arama kategorisindeki diğer programlara göre en etkili sonucu veren programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. FileLocator Pro programı 30 günlük deneme süresi ile bilgisayarınıza kurulur. Programı kullanmaya devam etmek istiyorsanız tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  FileLocator Pro Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza FileLocator Pro indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. FileLocator Pro kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  FileLocator Pro Nasıl Kurulur?

  1. FileLocator Pro kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra başlatılacak olan kurulum sihirbazı üzerindeki lisans sözleşmesini okuyun. Lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the terms in the License Agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   f1.png

  2. Bilgisayarınızda dosya veya klasör aramak için kullanacağınız FileLocator Pro programının bilgisayarınızda kurulacağı disk alanını “Change…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   f2.png

  3. FileLocator Pro kurulumu için gerekli olan işlemleri yerine getirdikten sonra kurulum sihirbazında yer alan “Install” butonuna tıklayın.

   f3.png

  4. PC’ye FileLocator Pro kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum sihirbazından çıkış yapabilirsiniz. Kurulum sihirbazını kapattıktan sonra FileLocator Pro programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   f4.png

  FileLocator Pro Nasıl Kullanılır?

  1. FileLocator Pro programının kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. FileLocator Pro programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “File name” bölümüne aramak istediğiniz dosya veya klasörün ismini girin. Aramak istediğiniz dosya veya klasör adını girdikten sonra “DOS Expression” listesi üzerinden aramak istediğiniz dosya türünü seçin. Arama ile alakalı bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra “Start” butonuna tıklayarak dosya arama işlemini başlatabilirsiniz.

   f5.png

  2. Dosya arama işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki görselde işaretlenmiş olan liste üzerinden istediğiniz kriterlere göre bilgisayarınızdaki dosyalar veya klasörler listelenecektir. Dilerseniz bu liste üzerindeki herhangi bir dosya veya klasöre çift tıklayarak açabilirsiniz.

   f6.png
Facebook yorumları