FileOptimizer 13.90

Bilgisayarınızdaki dosyaları optimize etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  81,1 MB
  Sürüm:
  13.90
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Guti
  FileOptimizer, bilgisayarınızda bulunan çeşitli türdeki dosyaları yeniden sıkıştırma ve optimize etmenin ve bunları e-postalara çok daha kolay bir şekilde eklemenin basit bir yolunu sağlamak için tasarlanmış güvenilir ve kullanışlı bir yazılımdır. Adından da anlaşılacağı gibi, uygulama BMP, CHM, CHS, DOCM, DOCX, FITS, XSF ve diğer çeşitli türler dahil olmak üzere tüm dosyalarınızı optimize eder. Ayrıca, dosyanın içeriğine dokunulmamasını sağlar. Ayrıca FileOptimizer yazılımı, kullandığı çeşitli yeniden sıkıştırma ve optimizasyon teknikleri sayesinde dosya boyutunu küçültebilir. FileOptimizer, yeniden sıkıştırmayı ve optimize etmeyi seçtiğiniz dosya türünden bağımsız olarak, yardımcı programın kullanımı çok kolaydır. FileOptimizer, içerik ağırlığını azaltması gereken web geliştiricileri veya sayfa yükleme hızını artırmak isteyen web yöneticileri dahil olmak üzere çeşitli kullanıcılar için uygundur.

  Programın Artı Yönleri

  1. FileOptimizer programını indirmek ücretsizdir.
  2. FileOptimizer programının sahip olduğu kullanıcı dostu arayüz sayesinde program üzerinde yapacağınız tüm işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  3. FileOptimizer programına farklı eklentileri ekleyerek programın sahip olduğu özelliklerin daha gelişmiş olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. FileOptimizer programında yaptığınız işlemler tamamlandığında kullanıcıya herhangi bir sesli veya yazılı bildirim gönderilmemektedir.

  FileOptimizer Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara FileOptimizer indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza FileOptimizer indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  FileOptimizer Nasıl Kurulur?

  1. FileOptimizer programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. FileOptimizer kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinden programın bilgisayarınızda kurulacağı disk bölümünü seçin ve ardından “Kur” butonuna tıklayın.

   f1.PNG

  2. FileOptimizer programının bilgisayarınıza kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra “Kapat” butonuna tıklayarak FileOptimizer kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   f2.PNG

  FileOptimizer Nasıl Kullanılır?

  1. FileOptimizer programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. FileOptimizer programına giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki görselde bulunan pencere gelecektir. Pencere üzerindeki boşluğa farenizin sağ tuşu ile tıkladıktan sonra açılacak menü üzerinde bulunan “Add files…” veya “Add folder…” seçeneğinden birine tıklayarak optimize etmek istediğiniz dosyayı veya klasörü FileOptimizer programına ekleyebilirsiniz.

   f3.png

  2. FileOptimizer programına optimize etmek istediğiniz dosyaları ekledikten sonra programın sol üst kısmında bulunan “File” menüsü üzerinden “Options” bölümüne giriş yapın.

   f4.PNG

  3. Options bölümünden FileOptimizer programına eklediğiniz dosyalara uygulamak istediğiniz optimizasyon işlemlerini seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   f5.PNG

  4. FileOptimizer programına eklediğiniz dosyalara uygulamak istediğiniz işlemleri seçtikten sonra programın ana ekranına dönün ve ardından “Optimize all files” seçeneğine tıklayın.

   f6.png

  5. FileOptimizer programına gerçekleştirmiş olduğunuz optimizasyon işlemi tamamlandıktan sonra “Open containing folder...” seçeneğine tıklayarak optimize edilmiş dosyaların bulunduğu klasöre gidebilirsiniz.

   f7.png
Facebook yorumları