Files by Google indir (Android) 1.0.2

Android cihazlarınızdaki dosyaları yönetebileceğiniz ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  9,8 MB
  Sürüm:
  1.0.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Google
  Files by Google, Android cihazlarınızda yer alan tüm dosyalarınızı yönetmenizi kolaylaştıran ücretsiz dosya yönetim uygulamasıdır. Files by Google uygulaması sayesinde android cihazlarınız üzerinde yer alan tüm dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Files by Google uygulaması sayesinde dosyalarınızın kategorilere ve klasörlere ayırarak karışıklıktan kurtarabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Files by Google uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Files by Google, Google Play Store üzerinde yer alan en iyi dosya yönetim uygulamasıdır.
  3-
  Files by Google uygulamasını kullanarak cihazınızın depolama özelliğini de profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.
  4- Files by Google uygulamasının adından da anlaşılacağı üzere uygulamanın geliştiricisi Google firması olduğu için uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Files by Google uygulaması üzerinde yedekleme işlemi yaparken bazı işlemler geç tamamlanabiliyor. Bu bir problem olarak gözükse de aslında sizin cihazınızın ve internet kalitenizin durumuna bağlı olan bir durumdur.

  Files by Google nasıl yüklenir?

  Files by Google ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Files by Google uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Files by Google nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden Files by Google indirme işlemi tamamlandıktan sonra Files by Google uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ayrı bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

  Files by Google nasıl kullanılır?

  Files by Google uygulamasını kullanmaya başlamak için Android cihazınıza indirdirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Files by Google uygulaması android cihazlarınızda tanımlı olan Google hesabınız ile senkronize bir şekilde çalışmaktadır. Uygulamanın ana ekranında direkt olarak cihazınızın depolama alanını yönetebiliyorsunuz. Uygulamanın ana ekranında bulunan Gereksiz Dosyalar kısmına giriş yaparak cihazınızdaki gereksiz dosyaların temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  f1.png

  Files by Google uygulaması üzerinde yer alan fotoğraf görüntüleyicisi sayesinde fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

  f2.png

  Files by Google uygulaması cihazınız üzerinde yer alan dosyaları otomatik olarak sınıflandırarak sizi karışıklıktan kurtarmaktadır. İndirilenler, Fotoğraflar, Videolar vb. özelliğe sahip dosyalar özel olarak sınıflandırılır.

  f3.png

  Uygulama üzerinden başka bir kişi ile herhangi bir dosyayı paylaşmanız da çok kolaydır. Birkaç tık ile dosya alışverişi yapabilirsiniz.

  f4.png
Facebook yorumları