FileToFolder 5.4.5

Bilgisayarınızdaki dosyaları hızlı bir şekilde klasör haline getirmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,1 MB
  Sürüm:
  5.4.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CodeLine
  FileToFolder, kullanıcıların bir dizindeki her dosya için otomatik olarak bir klasör oluşturmasına ve bunları yeni bir hedef yola taşımasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir programdır. FileToFolder ile birlikte gelen en önemli özelliklerden biri, kullanıcıların öğeleri dosya uzantılarına göre filtrelemesine yardımcı olan akıllı bir sistemdir. Ayrıca, Windows Explorer entegrasyonu için destek sunar, böylece işlenecek dosyaları kolayca seçebilirsiniz. Dahası, alt klasörler ekleyebilir, öğeleri belirtilen konuma taşımadan klasör oluşturabilir, boş dizinleri silebilir ve tüm süreç ve olası hatalar hakkında ayrıntılı bir günlüğü kontrol edebilirsiniz. FileToFolder klasör oluşturma işlemini tersine çevirebilir, çünkü birden fazla dosyayı klasörlerinden geçerli dizine hızlı bir şekilde taşıyabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. FileToFolder indirmek ücretsizdir.
  2. FileToFolder programı bilgisayarınızın arka planında çalışır ve bilgisayarınızın performansına herhangi bir olumsuz etki etmez.
  3. FileToFolder programında gerçekleştireceğiniz tüm işlemler çok hızlı bir şekilde tamamlanır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. FileToFolder programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  FileToFolder Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara FileToFolder indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza FileToFolder indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  FileToFolder Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza FileToFolder kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılan pencere içerisindeki “I accept the terms in the license agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f1.PNG

  2. PC’ye FileToFolder kurulum işlemini gerçekleştirirken pencere içerisindeki “Change…” butonuna tıklayarak program dosyalarının saklanacağı konumu belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   f2.PNG

  3. Bilgisayara FileToFolder kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   f3.PNG

  FileToFolder Nasıl Kullanılır?

  1. FileToFolder programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. FileToFolder programını çalıştırdığınızda açılacak olan pencere üzerindeki “Folderise” bölümünden programın çalışma mantığını isteğinize göre filtreleyebilirsiniz.

   f4.png

  2. FileToFolder programının filtrelendirme özelliğini aktifleştirdikten sonra program bilgisayarınızın arka planında otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Bilgisayarınızın herhangi bir konumunda yer alan dosyaları seçtikten sonra sağ tıklayın ve açılacak liste üzerindeki “FileToFolder” butonuna tıklayarak dosyaları hızlı bir şekilde klasöre dönüştürebilirsiniz.

   f5.png

  3. FileToFolder programını dosyalarınızı klasörden çıkarmak için de kullanabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için herhangi bir klasörün üzerine sağ tıklayın ve “FolderToFile” butonuna tıklayarak işlemi gerçekleştirin.

   f6.png
Facebook yorumları