FileViewPro indir 1.0

Bilgisayarınızdaki tüm dosya türlerini açmanıza olanak sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Solvusoft
  FileViewPro, bilgisayarınız üzerinde 100’den fazla dosya uzantısını açabilme özelliğine sahip olan bir programdır. FileViewPro programı sayesinde videolar, müzikler, fotoğraflar, belgeler, pdf dosyaları, word belgeleri, excel tabloları ve çok daha fazlasını içeren neredeyse tüm dosya türlerini açabilirsiniz. Tek bir program sayesinde bu işlemlerin tümünü yapabilirsiniz ve bu işlemler için bilgisayarınıza başka programlar indirmenize gerek kalmaz.

  Programın Artı Yönleri

  1- FileViewPro programını indirmek ücretsizdir.

  2- Program üzerinde fotoğraflarınızı görüntüleyebileceğiniz gibi aynı zamanda fotoğraflarınız üzerinde düzenleme işlemi de yapabilirsiniz.

  3- Programın açamadığı dosya türü yok diyebiliriz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- FileViewPro programının tam sürümünü kullanmak için tam sürümü satın almalısınız.

  FileViewPro nasıl yüklenir?

  FileViewPro programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  FileViewPro nasıl kurulur?

  FileViewPro programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz FileViewPro kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan ekran üzerinden programı kullanmak istediğiniz dili seçin.
  file1.PNG

  Dil seçimini yaptıktan sonra Next butonuna tıklayarak kurulumu başlatın. Program boyutu küçük olduğu için kurulum hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.
  file2.PNG


  Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulumdan çıkış yapın. Kurulum tamamlandıktan sonra FileViewPro programı otomatik olarak başlatılacaktır.
  file3.PNG

  FileViewPro nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamlandıktan sonra FileViewPro programı otomatik olarak çalışacaktır. Karşınıza gelen program arayüzünde Drag and Drop your File HERE yazan yere açmak istediğiniz dosyayı sürükleyip bırakın. Açmak istediğiniz dosya boyutuna göre açılma süresi farklılık gösterebilir ancak FileViewPro programı dosyalarınızı normalden de daha hızlı bir şekilde açacaktır.
  file4.PNG

  Her biçimdeki videolarınızı FileViewPro sayesinde kolaylıkla izleyin.

  FileViewPro programı ile tüm videolarınızı farklı video oynatıcı kullanmadan hızlı bir şekilde açabilirsiniz. (.avi, .flv, .3gp, mp4 ve çok daha fazlası..)
  file5.PNG

  Tüm fotoğraflarınızı sorunsuz bir şekilde görüntüleyin

  Bazen farklı uzantılara sahip olan görselleri ve fotoğrafları bilgisayarınızın fotoğraf görüntüleyicisi ile açmaya çalıştığınız zaman hata ile karşılaşabiliyorsunuz. FileViewPro ile farklı uzantılara sahip olan tüm fotoğraflarınızı sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
  file6.PNG


  Sıkıştırılmış dosyaları sorunsuz olarak açın

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz sıkıştırılmış dosyaları bazen bilgisayarınızda bulunan WinRAR uygulaması açmakta sorun yaşayabiliyor. FileViewPro sayesinde sıkıştırılmış dosyaların içeriğini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.
  file7.PNG
Facebook yorumları