FileZilla indir 3.38.1

Bilgisayarınız üzerinden ücretsiz FTP bağlantısı sağlamanıza yarayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  8,4 MB
  Sürüm:
  3.38.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  FileZilla
  FileZilla, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz FTP bağlantısı sağlamanıza yarayan bir programdır. FileZilla programı sayesinde uzak sunucu bağlantısı sağlayabilirsiniz. Webmaster uygulamaları geliştiren kişilerin en çok tercih ettiği FTP bağlantısı programı olan FileZilla programını indirmek için yukarıda bulunan hemen indir butonuna tıklayarak FileZilla kurulum dosyasını hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- FileZilla programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- FileZilla
  kategorisinde yer alan diğer programlar arasındaki en popüler programdır.
  3- FileZilla programının sahip olduğu kolay arayüzü sayesinde kullanışı çok kolay bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- FileZilla programında bulunan bazı özellikleri kullanabilmek için pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  FileZilla nasıl indirilir?

  FileZilla programını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. FileZilla kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  FileZilla nasıl kurulur?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz FileZilla kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkan pencere üzerinden FileZilla lisans sözleşmesini kabul etmek için I Agree butonuna tıklayın ve kuruluma geçiş yapın.

  f1.png

  Daha sonrasında FileZilla programının kurulum aşamasının ikinci kısmına geldiğinizde ise FileZilla programının bilgisayarınızda üzerinde bulunan kullanıcıların kullanabilme özelliğini kontrol edebilirsiniz. FileZilla programının bilgisayarınızda kayıtlı olan tüm kullanıcıların kullanabilmesi için All users seçeneğini işaretleyerek Next butonuna tıklayınız.

  f2.png

  Kurulumun son aşamasında FileZilla programı ile birlikte kullanabileceğiniz özellikleri seçerek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Tüm seçenekleri işaretledikten sonra Next butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayın.

  f3.png

  FileZilla kurulumunu tamamladıktan sonra karşınıza gelecek olan son pencere üzerinden Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın. FileZilla programı otomatik olarak başlayacaktır.

  f4.png

  FileZilla nasıl kullanılır?

  FileZilla programının kurulumu tamamlandıktan sonra otomatik olarak başlatılacaktır. Program açıldığı zaman karşınıza çıkan FileZilla ana ekranı üzerinde yer alan Host, Username, Password ve Port gibi bilgileri doldurarak Quickconnect butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde FTP bağlantısını sağlayabilirsiniz. FileZilla programını daha profesyonel bir şekilde kullanabilmek için internet üzerinde yer alan eğitimleri takip edebilirsiniz.

  f5.png
Facebook yorumları