Film Maker Pro (Android) 2.7.4.1

Android cihazlarınızdaki videoları düzenlemenize yardımcı olan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  45 MB
  Sürüm:
  2.7.4.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  cerdillac
  Film Maker Pro, Android cihazlarınızda bulunan videoları profesyonel şekilde düzenlemenizi sağlayan uygulamadır. Film Maker Pro uygulamasını kullanarak videolarınızın renk ayarını değiştirebilir, efekt ekleyebilir, arka plan müziği ekleyebilir, altyazı ekleyebilir ve daha fazla video düzenleme özelliğini kullanabilirsiniz. Film Maker Pro, videolarınızı sezgisel ve kullanımı kolay bir arayüzde şaşırtıcı hale getirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçları sunar. Film Maker Pro uygulamasını kullanarak oluşturduğunuz videoları yüksek kaliteli bir şekilde YouTube, TikTok, Instagram, Facebook veya diğer tüm sosyal medya hesaplarınızda kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Film Maker Pro uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Film Maker Pro uygulaması, birden fazla video düzenleme uygulamasının yapabileceği düzenleme işlemlerini tek başına yapabilmektedir.
  3. Film Maker Pro uygulamasında oluşturacağınız videolarda kalite düşüklüğü yaşamazsınız.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Film Maker Pro uygulamasındaki bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.
  2. Film Maker Pro uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.

  Film Maker Pro Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Film Maker Pro indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Film Maker Pro indirme işleminiPlay Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Film Maker Pro Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Film Maker Pro kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Film Maker Pro Nasıl Kullanılır?

  1. Film Maker Pro uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın ana menüsünde bulunan logoya tıklayarak giriş yapın. Film Maker Pro uygulamasına giriş yapmanızın ardından Android cihazınızda yer alan tüm videolar otomatik olarak uygulamaya senkronize edilecektir. Android cihazınızdaki herhangi bir videoyu seçerek Film Maker Pro uygulamasında düzenlemeye başlayabilirsiniz.

   f1.jpg

  2. Film Maker Pro uygulamasını kullanarak videolarınıza düz yazı veya altyazı ekleyebilirsiniz.

   f2.jpg

  3. Film Maker Pro uygulamasını diğer video düzenleme uygulamalarından farklı kılan bir diğer özelliği ise farklı video efektlerine sahip olmasıdır. Uygulamadaki şaşırtıcı efektlerden dilediğinizi videonuza ekleyebilirsiniz.

   f3.jpg

  4. Film Maker Pro uygulamasını kullanarak videonuzun herhangi bir alanına emoji veya çıkartma ekleyebilirsiniz.

   f4.jpg

  5. Film Maker Pro adından da anlaşılacağı üzere videolarınızı bir film sahnesine çevirmenize yardımcı olacak çeşitli farklı araçlar barındırır. Bu araçları kullanarak kendi kısa filminizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

   f5.jpg
Facebook yorumları