Filmora Video Editor indir 8.7.3

Bilgisayarınız üzerinde video düzenleme işlemi yapabileceğiniz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1 MB
  Sürüm:
  8.7.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Wondershare
  Filmora Video Editor, bilgisayarınız üzerinde profesyonel video düzenleme işlemi yapabileceğiniz yenilikçi, kullanımı rahat ve yüksek kaliteli video düzenleme işlemi yapabileceğiniz bir programdır. Videolarınıza müzik ekleme, katmanlar ekleme, filtre ve efekt ekleme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Filmora Video Editor programının üzerinde video düzenleme konusunda çok seçenek ve efekt bulunmaktadır.

  2- Düşük boyutlu olması sayesinde düşük işlemci ve RAM’e sahip olan bilgisayarlarda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  3- Sahip olduğu kolay kullanıma sahip olan menüleri ve arayüzü sayesinde kolaylıkla video düzenleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Filmora Video Editor programı üzerinde Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

  Filmora Video Editor nasıl yüklenir?

  Filmora Video Editor programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Filmora Video Editor nasıl kurulur?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Filmora Video Editor programının kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkan ekrandan Install butonuna tıklayın.
  filmora1.PNG

  Kurulum tamamlanana kadar kurulum ekranını kapatmayın. İsterseniz sağ alt kısımda bulunan Hide butonuna tıklayarak kurulum ekranını geçici olarak gizleyebilirsiniz.
  filmora2.PNG

  Kurulum tamamlandıktan sonra karşınıza gelecek olan ekrandan Start Now butonuna tıklayarak programı başlatabilirsiniz.
  filmora3.PNG


  Filmora Video Editor nasıl kullanılır?

  Program ilk olarak karşınıza bir pencere ile geliyor. Bu pencere üzerinden farklı modlarda düzenleme işlemi yapabilirsiniz. Bu modlar: Full Feature Mode, Easy Mode, Instant Cutter ve Action Cam Tool. Şimdi gelelim bu modlar aracılığı ile neler yapabileceğinize.
  filmora4.PNG


  Full Feature Mode (Tam Özellik Modu)

  Tam özellik modu sayesinde Filmora Video Editörü üzerinden programın sahip olduğu tüm özellikleri tek ekran üzerinden kolayca kullanabilirsiniz. Profesyonel video düzenleme işlemi yapmak isteyenler Full Feature Mode özelliğini kullanmasını tavsiye ediyoruz.
  filmorafull.PNG


  Easy Mode (Kolay Mod)

  Filmora Video Editör programının sahip olduğu Kolay Mod üzerinden ise videolarınıza sadece Tema düzenlemesi ve Müzik eklemesi yapabiliyorsunuz. Import Media Files Here yazan yere videolarınızı ekleyerek tema ve müziğini düzenleyip yukarıda bulunan Save And Share butonuna tıklayarak videolarınızı hızlı bir şekilde dışa aktarabilirsiniz.
  filmora-easy.PNG


  Instant Cutter (Anlık Kırpma)

  Anlık Kırpma Özelliği ile videolarınızı kolayca kırpabilirsiniz. Drag file to start trimming yazan kısma videolarınızı sürükleyip bırakarak kırpma işlemine başlayabilirsiniz.
  filmora-instant.PNG


  Action Cam Tool (Eylem Aracı)

  Action Cam Tool özelliği sayesinde de programın Tam Özellik Modunda bulunan bazı özellikleri hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Burada yapabileceğiniz işlemler: Video rengini ayarlama, Video hızını ayarlama ve Video kontrastını ayarlama.
  filmora-instant.PNG

  Images

  1. filmora-action.PNG
Facebook yorumları