Find My Files 2020.2.01

Bilgisayarınızdaki dosyalara hızlı bir şekilde erişim sağlamanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,3 MB
  Sürüm:
  2020.2.01
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Abelssoft
  Find My Files, bilgisayarınızdaki belgelere, fotoğraflara, ses ve video dosyalarına hızlı bir şekilde erişim sağlamanızı sağlayan basit ve kullanışlı bir programdır. Sürücünüzde ne kadar çok belge ve fotoğraf saklarsanız, onları bulmanız o kadar zor olur, bu konuda Find My Files programı sizi karmaşadan kurtarır ve erişim sağlamak istediğiniz dosyayı hızlıca bulmanızı sağlar. Find My Files programını kullanarak aramalarınızı dosya oluşturma süresine, dosya boyutuna ve dosya türüne göre filtreleyebilirsiniz. Yalnızca belge, resim, müzik veya video aramak için ayrı bölümleriniz vardır ve sonuçların liste görünümünde veya ızgara görünümünde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Find My Files programını indirmek ücretsizdir.
  2. Find My Files programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir.
  3. Find My Files programı hızlı bir şekilde çalışmaktadır ve aradığınız dosyayı saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Find My Files programının tüm özelliklerine erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Find My Files Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Find My Files indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Find My Files kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Find My Files Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Find My Files kurulum işleminigerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılacak pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f1.PNG

  2. Find My Files programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   f2.PNG

  3. PC’ye Find My Files kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   f3.PNG

  Find My Files Nasıl Kullanılır?

  1. Find My Files kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Find My Files programına giriş yaptığınızda açılacak arayüz üzerindeki “Type to search…” bölümüne aramak istediğiniz dosyanın kısa bir adını yazın ve ardından “Search” butonuna tıklayın.

   f4.PNG

  2. Dosya arama işlemi tamamlandıktan sonra Find My Files programının ana penceresi üzerinden aradığınız kelimeyi içeren çeşitli dosya türlerini görüntüleyebilirsiniz.

   f5.PNG

  3. Find My Files programının “All” bölümüne giriş yaparak daha detaylı bir arama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. “All” bölümü üzerindeki menüyü kullanarak aradığınız dosyayı tarih, boyut ve dosya türü cinsinden filtreleyebilirsiniz.

   f6.PNG

  4. Find My Files programının “Pictures” bölümü üzerinden bilgisayarınızdaki herhangi bir görüntü dosyasını hızlı bir şekilde arayabilirsiniz. Bu bölüm içerisindeki menüyü kullanarak görüntü dosyasının tarih, boyut ve dosya türünü filtreleyebilirsiniz.

   f7.PNG

  5. Bilgisayarınızdaki ses dosyalarını da Find My Files programını kullanarak hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Find My Files programının “Music” bölümüne giriş yaparak ses dosyalarına kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

   f8.PNG

  6. Bilgisayarınıza önceden kaydettiğiniz fakat bulamadığınız video dosyalarını da Find My Files programının “Videos” bölümünü kullanarak bulabilirsiniz.

   f9.PNG
Facebook yorumları