Fing (Android) 8.6.0

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Wi-Fi yönetim uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  9,9 MB
  Sürüm:
  8.6.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Fing Limited
  Fing, Android cihazlarınızdan bağlı olduğunuz Wi-fi ağına hangi cihazların bağlı olduğunu keşfetmeye, bu cihazları eşleştirmeye, güvenlik açıklarını tarayan davetsiz misafirleri tespit etmeye, güvenlikle ilgili sorunları ortaya çıkarmaya ve ağın performansını test etmeye yardımcı olan bir uygulamadır. Uygulamanın kendisi sadece birkaç isim, Wi-Fi tarayıcı, port tarayıcı, DNS arama, ping ve servis izleme gibi bazı gömülü araçlar ile geliyor. Fing ile, açılmış TCP portlarını tarayabilir, NetBIOS, UPNP ve Bonjour adlarını, özelliklerini ve cihaz türlerini analiz edebilir, IP adresi, MAC adresi, Cihaz Adı ve Cihaz Üreticisi gibi cihazlar hakkında bilgi alabilir, internet bağlantısını kontrol edebilir ve daha fazlasına erişim sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Fing uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Fing uygulamasını kullanarak Wi-Fi ağınıza bağlı olan cihazları görüntüleyebilirsiniz.
  3. Fing uygulaması sayesinde internetinizin güvenliğini sadece birkaç dokunuş ile kontrol altına alabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Fing uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Fing uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için Fing Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Fing indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Fing indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunmanız yeterlidir.


  Android için Fing Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Fing uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Fing uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.


  Android için Fing Nasıl Kullanılır?

  1. Fing uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Fing uygulamasının ana ekranı üzerinden Wi-Fi bağlantınızı hangi cihazların kullandığını listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   f1.png

  2. Evinizden başka yerlerde konaklarken orada bulunan IP kameraları Fing uygulamasını kullanarak tespit edebilirsiniz.

   f2.png

  3. Fing uygulamasındaki hız testi özelliğini kullanarak bağlı olduğunuz internet servisinin hızını sürekli olarak takip edebilirsiniz.

   f3.png

  4. Fing uygulaması sayesinde yaşadığınız şehirdeki en iyi ve en hızlı internet sağlayıcısını bulabilirsiniz.

   f4.png

  5. Fing uygulaması cihazınızda aktif çalışırken Wi-Fi bağlantınızı kullanmak için giriş yapan cihazları uygulamanın ana ekranı üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

   f5.png
Facebook yorumları