FireAlpaca 2.2.10

Bilgisayarınızda tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  23,4 MB
  Sürüm:
  2.2.10
  Dil:
  2.2.10
  Üretici:
  FireAlpaca
  FireAlpaca, fotoğraf dosyaları hakkında temel bilgiye sahip olan kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği bir fotoğraf düzenleme programıdır. Görüntüleri düzenlediğinizde veya bunları sıfırdan çizdiğinizde, görüntüye tamamen odaklanmak için FireAlpaca, hangi menüleri ve araç çubuklarını görünür tutmak ve hangilerini gizlemek istediğinizi seçme seçeneği sunar. Projeniz dışında her şeyi gizlemek için hızlı bir tuşa bile sahiptir. Farenizi bir seçeneğin veya özelliğin üzerine getirdiğinizde, programın sol köşesinde bir araç ipucu görüntülenir ve bu da programı son derece kullanıcı dostu yapar.

  Programın Artı Yönleri

  1. FireAlpaca indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2. FireAlpaca programı çok basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.
  3. FireAlpaca programındaki ipuçları sayesinde fotoğraflarınızı kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.
  4. FireAlpaca programı grafik tablet kullanımını desteklemektedir.

  FireAlpaca Nasıl İndirilir?


  Bilgisayara FireAlpaca indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Butona tıklamanızın hemen ardından PC’ye FireAlpaca indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  FireAlpaca Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara FireAlpaca kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda açılan pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı bölümü belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f1.PNG

  2. Programın kurulum yapılacağı bölümü belirledikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak PC’ye FireAlpaca kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   f2.PNG

  3. FireAlpaca kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   f3.PNG

  FireAlpaca Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulumunu tamamladığınız FireAlpaca programını başlatmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanabilirsiniz. FireAlpaca programını çalıştırdığınızda açılacak arayüz içerisinde yer alan “File” menüsündeki “New” butonuna tıklayarak yeni bir fotoğraf dosyası oluşturabilirsiniz.

   f4.png

  2. Yeni bir fotoğraf dosyası oluşturmak istediğinizde aktif hale gelecek “Create New Image” penceresi üzerinden oluşturulacak dosyanın çözünürlük, kağıt türü, arkaplan, renk profili ve diğer özellikleri belirleyin ve ardından “OK” butonuna tıklayarak dosyayı oluşturun.

   f5.png

  3. FireAlpaca programının sahip olduğu tüm özellikleri kolay ve tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Programın arayüzünde yer alan araçları istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Daha profesyonel bir kullanım için FireAlpaca programının web sitesinde yer alan eğitim belgelerine göz atabilirsiniz.

   f6.png

  4. FireAlpaca programında oluşturduğunuz fotoğraf dosyasını “File” menüsündeki “Save” seçeneğine tıklayarak bilgisayarınızın istediğiniz bir bölümüne kaydedebilirsiniz.

   f7.png

  5. Eğer FireAlpaca programında gerçekleştirdiğiniz proje tamamlanmadıysa daha sonra düzenlemek amacıyla dosyayı “FireAlpaca Projesi (.mdp)” olarak kaydedebilirsiniz.

   f8.PNG
Facebook yorumları