Fleksy (Android) 9.8.8

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli klavye uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  31,8 MB
  Sürüm:
  9.8.8
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Thingthing
  Fleksy, Android cihazlarınızda yazmayı eğlenceli hale getirmek için birçok özelleştirme aracına sahip olan kullanımı kolay bir klavye uygulamasıdır. Fleksy, klavyenin arka planı için çeşitli temalar ve renkler ile birlikte kısayollar, kısayol tuşları, animasyon ve tahminler içeren uzantılarla birlikte gelir. Boşluk çubuğunu ve klavyenin boyutunu genel olarak ayarlayabilirsiniz. Uygulama, birden fazla sözlükten seçim yapmanıza olanak sağlar ve metni silmek, önerileri görüntülemek veya metninize emoji eklemek için el hareketlerini kullanma seçeneği ile birlikte gelir. Yazdığınız kelimeleri otomatik olarak tamamlayan ve uygulama içinde kendi kişisel sözlüğünüzü yaratan bir özelliğe sahiptir. Fleksy uygulamasını kullanarak kendinizi birden fazla GIF ile ifade edebilir ve hatta yazarken diller arasında geçiş yapmak için çok dilli yazma araçlarını kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Fleksy uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Fleksy uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda kendinize özel kelime sözlüğü oluşturabilirsiniz.
  3. Fleksy uygulaması 40’tan fazla dil seçeneğine sahiptir. Bu dil seçeneklerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Fleksy uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Fleksy uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Fleksy Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Fleksy indirmek içinsayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızdan otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Fleksy uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Fleksy Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Android cihazınıza Fleksy indirme işlemi tamamlandıktan sonra Fleksy uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Fleksy Nasıl Kullanılır?

  1. Fleksy uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Fleksy uygulamasını cihazınızda çalıştırdıktan sonra klavye giriş yöntemini Fleksy olarak seçin. Giriş yöntemini yapılandırdıktan sonra Fleksy klavye uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

   f1.png

  2. Fleksy uygulamasındaki yüzlerce klavye temasından dilediğinizi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

   f2.png

  3. Fleksy uygulamasındaki Tavsiye özelliği sayesinde mesajlaşma esnasında yazılan bir cümle veya kelime hakkında farklı tavsiyeler alabilirsiniz.

   f3.png

  4. Fleksy uygulamasında oluşturduğunuz sözlüğü şifreleyebilir ve kullandığınız kelimelerin cihazınıza erişim sağlayan diğer kişiler tarafından görüntülenmesini engelleyebilirsiniz.

   f4.png
Facebook yorumları