fman 1.7.2

Bilgisayarınızdaki dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1 MB
  Sürüm:
  1.7.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Michael Herrmann
  fman, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarınızdaki Windows Gezgini’ne alternatif olarak tasarlanmış bir dosya yöneticisidir. fman programının sahip olduğu çeşitli kısayol özellikleri, bölünmüş arayüzü ve açık kaynak eklentileri sayesinde birden fazla konumdaki dosyalarını yönetmek isteyen kullanıcıların işini kolaylaştırabilecek bir yazılımdır. fman programının arayüzü içerisinden disk sürücüleri ve dizinleri keşfederken, sürükle ve bırak ile taşıma işlemi ve ilişkili programlardaki dosyaları çift tıklatmayla açma gibi ortak dosya işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Disk içerisinde yapılan tüm değişiklikler anında fman programına yansır ve böylece dosyalar veya klasörler oluşturulur, taşınır, kopyalanır, silinir veya yeniden adlandırılabilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. fman programını indirmek ücretsizdir.
  2. fman programının sahip olduğu kısayol tuşlarını kullanarak hızlı bir şekilde dosyalarınızı yönetebilirsiniz.
  3. fman programına eklenebilen eklentiler sayesinde dosyalarınızı daha kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. fman programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  fman Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara fman indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıkladığınızda PC’ye fman indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  fman Nasıl Kurulur?

  1. fman kurulumu için bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda fman programı bilgisayarınıza otomatik olarak kurulacaktır.

   f1.png

  2. Bilgisayara fman kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Close” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilir ve programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   f2.PNG

  fman Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak fman programını çalıştırın. fman programını çalıştırdığınızda aktif hale gelecek arayüz içerisinden iki alana ayrılmış dosya yöneticisini sadece tek bir pencere üzerinden yönetebilirsiniz.

   f3.PNG

  2. Programın sahip olduğu kısayol tuşlarını kullanarak herhangi bir konumda bulunan dosyalara hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

   f4.PNG

  3. fman programının arayüzünde listelenmiş olarak yer alan herhangi bir dosya veya klasörü bilgisayarınızdan seçeceğiniz bir konuma hızlı bir şekilde kopyalayabilir veya taşıyabilirsiniz. Ayrıca liste üzerindeki dosya veya klasörlere fman programının sahip olduğu kısayolları kullanarak çeşitli işlemler uygulayabilirsiniz.

   f5.PNG

  4. fman programının ana penceresi üzerindeki herhangi bir dosyanın üzerine sağ tıklayarak dosyayı görüntüleyebilir, dosyayı açabilir, dosyayı farklı bir program ile açabilir, dosyanın türünü görüntüleyebilir ve daha fazlasını uygulayabilirsiniz.

   f6.png
Facebook yorumları