fmedia 1.14

Bilgisayarınızdaki ses dosyalarını çalmanızı ve çalma listesi oluşturmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,5 MB
  Sürüm:
  1.14
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Simon Zolin
  fmedia, bilgisayarınızdaki ses dosyalarını çalmanıza, dönüştürmenize ve ayrıca ses kaydı almanıza yardımcı olan tamamen ücretsiz bir programdır. Arayüzü biraz basit gibi görünse de, fmedia programı kullanışlı özellikler ile birlikte gelir. Örneğin, her birini ayrı bir sekmede açarak aynı anda birden fazla çalma listesi oluşturmak ve yönetmek için kullanabilir, ses kaydı alabilir ve düzenleyebilirsiniz. fmedia, MP3, OGG, OPUS, MP4, M4A, MKV, AVI, WAV, FLAC ve daha fazlası dahil olmak üzere en popüler biçimlerle uyumluluk sağlar. Ayrıca, oynatıcı URL'leri açabilir. Çalma listeleri istediğiniz sayıda müzik dosyası içerebilir ve her biri için fmedia, sanatçı adını, başlığı, süreyi, albümü, konumu ve diğer meta verileri görüntüleyebilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. fmedia indirmek ücretsizdir.
  2. fmedia programı tüm ses formatlarını desteklemektedir.
  3. fmedia programı bilgisayarınızın arka planında çalışır ve bilgisayarınızın performansına herhangi bir olumsuz etkide bulunmaz.
  4. fmedia programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. fmedia programı video dosyalarını oynatamamaktadır.

  fmedia Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara fmedia indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından PC’ye fmedia indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  fmedia Nasıl Kurulur?

  Bilgisayara fmedia kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. fmedia programını kullanabilmeniz için herhangi bir kurulum işlemine gerek duymazsınız. Programı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


  fmedia Nasıl Kullanılır?

  1. fmedia programını kullanmak için bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyayı çalıştırın. fmedia programına giriş yaptıktan sonra açılan pencere üzerindeki “File” özelliğini kullanarak yeni bir dosya oluşturabilir, mevcut bir dosyayı açabilir ve herhangi bir URL dosyasını da açabilirsiniz.

   f1.PNG

  2. “File” yazısına tıkladıktan sonra açılan menü üzerindeki “Open” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki bir ses dosyasını çalma listesine ekleyebilirsiniz.

   f2.png

  3. fmedia programına eklediğiniz ses dosyasını programın ana penceresi üzerinde yer alan butonları kullanarak yönetebilirsiniz.

   f3.PNG

  4. fmedia programının ana penceresi üzerindeki “List” yazısına tıklayınca açılan menü üzerindeki “New Tab” butonuna tıklayarak yeni bir çalma listesi oluşturabilirsiniz. fmedia programında oluşturacağınız çalma listelerini çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz.

   f4.png

  5. fmedia programının “Playback” özelliğini kullanarak mevcut liste üzerindeki ses dosyalarını yönetebilirsiniz.

   f5.png

  6. Programın ses kaydetme özelliğini kullanmak için “Record” bölümüne giriş yapabilirsiniz.

   f6.png

  7. fmedia programının ana penceresi üzerinde yer alan herhangi bir ses dosyasının üzerine sağ tıklayarak ses dosyasını yönetebilirsiniz.

   f7.png
Facebook yorumları