Folder Vault 3.0

Bilgisayarınızdaki herhangi bir dosya veya klasörü şifreleyerek saklamanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,5 MB
  Sürüm:
  3.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Gear Box Computers
  Folder Vault, bilgisayarınızdaki klasörleri ve dosyalarınızı Windows, Dos ve hatta güvenli modlardan dahil olmak üzere tüm konumlardan gizlemenizi sağlayan gelişmiş güvenlik özellikleri kullanan bir programdır. Eğer bilgisayarınızı birden fazla kişi kullanıyorsa ve verileriniz saklamak istiyorsanız Folder Vault programını kullanabilirsiniz. Özel şifreleme özelliği ve seçeceğiniz dosya ve klasörlerin tüm konumlardan saklanması sayesinde özel dosyalarınızı kolaylıkla şifreleyebilirsiniz. Programın başlatılmasından sonra, her öğeyi kilitlemek veya kilidini açmak istediğinizde kullanılacak bir ana şifre belirlemeniz gerekir. Şifrenizi belirledikten sonra Folder Vault programının ana penceresi üzerine gizlemek istediğiniz dosya veya klasörleri sürükle bırak işlemi aracılığıyla programa kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Folder Vault programını indirmek ücretsizdir.
  2. Folder Vault programının sahip olduğu tüm özelliklere herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.
  3. Folder Vault programının internet bağlantınıza erişimi bulunmadığı için sakladığınız dosyalar asla başka bir konum veya kişi ile paylaşılmaz.

  Folder Vault Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Folder Vault indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. PC’ye Folder Vault indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Folder Vault Nasıl Kurulur?

  1. Folder Vault programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f1.PNG

  2. PC’ye Folder Vault kurulum işlemini gerçekleştirmek için “Install” butonuna tıklayın.

   f2.PNG

  3. Bilgisayara Folder Vault kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   f3.PNG

  Folder Vault Nasıl Kullanılır?

  1. Folder Vault programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Folder Vault programına giriş yaptıktan sonra açılacak arayüz üzerindeki “Enter Password” ve “Confirm Password” bölümlerine programda kullanmak istediğiniz şifreyi yazın ve ardından “Submit” butonuna tıklayın.

   f4.PNG

  2. Folder Vault programında kullanacağınız şifreyi belirlemenizin ardından programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Folder Vault programını kullanarak şifrelemek istediğiniz dosya veya klasörleri “Add Items” butonunu kullanarak veya programın ana penceresi üzerine sürükleyerek programa ekleyebilirsiniz. Folder Vault programına ekleyeceğiniz dosyalar otomatik olarak bulunduğu konumdan kaldırılacaktır.

   f5.PNG

  3. Folder Vault programını kullanarak şifrelemiş olduğunuz dosya ve klasörleri programın ana penceresi üzerinde listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Eğer herhangi bir dosyanın kilidini kaldırmak veya tüm dosyaların kilidini kaldırmak istiyorsanız Folder Vault programının ana penceresi üzerinde yer alan buton menüsünü kullanabilirsiniz.

   f6.PNG

  4. Folder Vault programının “Settings” bölümüne giriş yaparak mevcut şifrenizi değiştirebilir ve programın çalışma ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

   f7.PNG
Facebook yorumları