FolderMill 4.6

Bilgisayarınızdaki dosyaları farklı formatlara dönüştürmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  88,7 MB
  Sürüm:
  4.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  fCoder
  FolderMill, tüm Microsoft Office dosyalarını seçtiğiniz bir klasörden otomatik olarak PDF'lere ve görüntülere (JPEG, TIFF veya PNG formatına) dönüştürmenize olanak tanıyan sezgisel bir yazılımdır. Başlangıçta, maksimum işlem süresi, varsayılan klasör, günlük dosyaları konumu, maksimum günlük boyutu, tarih ve saat formatı, e-posta uyarıları, SMTP sunucusu ayarları ve FolderMill İşleminin Windows önyüklemesinde çalışıp çalışmayacağına ilişkin genel ayarları yapılandırabilirsiniz. FolderMill, kullanıcı tanımlı kuralları takip edebilen bir yazılımdır. Bu nedenle, istediğiniz kadar kural oluşturabilir, adlarını ve giriş klasörlerini düzenleyebilir, doğrudan geçiş filtreleri yazabilir ve orijinal giriş dosyalarını diskteki başka bir yere taşıyabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. FolderMill programını indirmek ücretsizdir.
  2. FolderMill, MS Office dosyalarını otomatik olarak yazdırmak ve PDF veya görüntüye dönüştürmek için en etkili sonucu veren programdır.
  3. FolderMill programında gerçekleştireceğiniz dönüştürme işlemleri çok hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. FolderMill programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  FolderMill Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara FolderMill indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bu butona tıklamanızın ardından PC’ye FolderMill indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  FolderMill Nasıl Kurulur?

  1. FolderMill programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından otomatik olarak açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   f1.PNG

  2. FolderMill programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirirken, programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   f2.PNG

  FolderMill Nasıl Kullanılır?

  1. FolderMill programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Program bilgisayarınızda çalıştıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “Create new Hot Folder” butonuna tıklayarak yeni bir klasör oluşturun.

   f3.PNG

  2. Klasör oluşturma penceresi üzerindeki ayarlar bölümünü kullanarak oluşturulacak klasörün temel özelliklerini belirleyin. Oluşturacağınız klasörün temel özelliklerini belirlemenizin ardından “Create new Action Set” butonuna tıklayarak klasördeki dosyalara uygulanacak olan eylemleri görüntüleyebilirsiniz.

   f4.PNG

  3. “Create new Action Set” butonuna tıklamanızın ardından açılacak liste üzerindeki eylemlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmenizin ardından FolderMill programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

   f5.png

  4. FolderMill programında oluşturduğunuz fonksiyonu başlatmak için oluşturduğunuz fonksiyonu seçin ve ardından “Start” butonuna tıklayın.

   f6.PNG

  5. Seçtiğiniz klasördeki dosyaların dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra FolderMill programı çalışmayı durduracaktır. Dönüştürme işlemi tamamlanana kadar FolderMill programını kapatmamaya özen gösterin.

   f7.PNG
Facebook yorumları