Forces of Freedom (Android) 5.2.0

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz savaş oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  88 MB
  Sürüm:
  5.2.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  BRAVOCOMPANY Ltd
  Forces of Freedom, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz beceri tabanlı rekabetçi bir oyundur. Forces of Freedom, sadece4 dakikada oynanabilecek taktiksel gerçek zamanlı 5v5 multiplayer ile savaş oyunudur. Forces of Freedom oyunu altı kahraman, beş harita ve üç farklı sınıf içermektedir. Sniper, Rifleman ve Scout sınıflarından dilediğinizi seçebilir ve gerçek hayattaki savaş alanlarından esinlenerek oluşturulmuş olan haritalardan dilediğinizde oynayabilirsiniz. Ayrıca tüm bu özelliklere ek olarak Günlük, Haftalık ve Aylık Liderlik Tablolarında belirli sıralamayı yakalayan oyunculara sürpriz ödüller de verilmektedir.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Forces of Freedom oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Forces of Freedom oyununda bulunan etkinlikler sayesinde oyunu sürekli olarak sıkılmadan oynayabilirsiniz.
  3. Forces of Freedom oyunu çok kaliteli grafiklere sahip olmasına rağmen düşük özelliklere sahip olan cihazlarda dahi çok akıcı bir şekilde oynanabilmektedir.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Forces of Freedom oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Forces of Freedom Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Forces of Freedom indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Forces of Freedom oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Forces of Freedom Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden Forces of Freedom indirme işlemi tamamlandıktan sonra Forces of Freedom oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Forces of Freedom Nasıl Oynanır?

  1. Forces of Freedom oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Gerçek zamanlı mobil savaş oyunu için hızlıca bir savaşa giriş yaparak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

   f1.jpg

  2. Forces of Freedom oyununda savaşa giriş yapmadan önce kendi askerinizi seçebilirsiniz. Ayrıca oynamak istediğiniz Sniper, Rifleman ve Scout sınıflarından dilediğinizi de seçme şansınız bulunuyor.

   f2.jpg

  3. Forces of Freedom oyununda dilerseniz kendi arkadaşlarınız ile ya da oyundan tanıştığınız kişiler ile ekip kurarak oyun oynayabilirsiniz. FireTeam özelliği ile arkadaşlarınızla yan yana savaşa katılın.

   f3.jpg

  4. Forces of Freedom oyunu sahip olduğu grafikler ve sürekli olarak devam eden etkinlikler sayesinde size mükemmel bir oyun deneyimi sunmaktadır.

   f4.jpg
Facebook yorumları