Format Factory indir 4.4.1.0

Bilgisayarınız üzerinde bulunan dosyaların türünü değiştirmenizi sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,7 MB
  Sürüm:
  4.4.1.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Free Time
  Format Factory, bilgisayarınız üzerinden yer alan tüm dosyaların uzantılarını değiştirebileceğiniz ücretsiz dönüştürme programıdır. Örneğin: MP4 uzantıya sahip video dosyasını ses dosyasına dönüştürebilir, mevcut olan MP3 ses dosyalarınızın kalitesini arttırabilir, PNG uzantılı dosyalarınızı ICO uzantılı dosyalara dönüştürebilir ve daha birçok dosya dönüştürme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Format Factory programını kullanmak tamamen ücretsizdir. Program üzerinde yer alan tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabiliyorsunuz.
  2- Format Factory programı kendi kategorisinde yer alan diğer dosya uzantısı değiştirme programları arasındaki en iyi programdır.
  3- Format Factory programının üzerinde yer alan dönüştürme işlemlerinin sayısının çok fazla yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Çok sayıda dönüştürme işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Format Factory programı sahip olduğu arayüz nedeniyle ilk kez kullanacak olan kullanıcılara biraz karışık gelebilir ancak programın üzerinde yer alan menüler sayesinde kullanışını hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  Format Factory indirme nasıl yapılır?

  Format Factory programını indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Format Factory kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Programın kurulum dosyasının boyutunun düşük olması nedeniyle indirme işlemi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

  Format Factory kurulumu nasıl yapılır?

  Format Factory kurulum dosyasının indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan İleri butonuna tıklayın.

  f1.png

  Daha sonrasına karşınıza gelecek olan pencere üzerinde lisans sözleşmesini okuyun ve Kabul Et butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini kabul edin. Lisans sözleşmesini kabul ettikten sonra kurulum hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

  f2.png

  Format Factory kurulumu tamamlandıktan sonra Tamamla butonuna tıklayın. Kurulum penceresi otomatik olarak kapanacaktır.

  f3.png

  Format Factory nasıl kullanılır?

  Format Factory programının kurulumu tamamlandıktan sonra masaüstünde kısayol oluşturulacaktır. Format Factory logosuna tıklayarak programı çalıştırın. İlk olarak aşağıdaki ekran karşınıza gelecektir. Bu ekran üzerinde sol kısımda yer alan menü üzerinden tüm dönüştürme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  f4.png

  Format Factory programının üzerinde yer alan video dönüştürme işlemi için size ne kadar özelliği değiştirmenize izin verdiğini aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

  f5.png

  Format Factory programında MP3 uzantılı ses dosyalarınızın kalitesini değiştirebilir ve ses dosyalarınızı birleştirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  f6.png

  Program üzerinde resim dosyalarınızın uzantısını hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Özellikle bazı dönüştürme programlarına yer almayan .ico, .bmp ve .tif uzantılı dosyalara da dönüştürebiliyorsunuz.

  f7.png

  Format Factory programının sahip olduğu en iyi özellik olan DVD, CD ve ISO dönüştürme işlemini programın üzerinde yer alan menü üzerinden hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

  f8.png
Facebook yorumları