Fotor indir (Android) 5.1.1

Android cihazlarınızda ücretsiz fotoğraf düzenleme yapabileceğiniz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  36 MB
  Sürüm:
  5.1.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Everimaging
  Fotor Photo Editor, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Fotor Photo Editor uygulamasını android cihazlarda bulunan diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarından ayıran en önemli özelliği ise çok çeşitli düzenleme seçenekleri sunuyor olması.

  Diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarında sadece efekt, kırpma vb. temel özellikleri kullanabiliyorken Fotor uygulaması üzerinden ilk olarak 13 temel başlıkta bulunan ancak onların alt kategorilerinde yer alan onlarca fotoğraf düzenleme seçeneği arasından istediğinizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Fotor Photo Editor uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Uygulama, diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarına göre daha kullanışlıdır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Fotor Photo Editor uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Uygulama üzerinde bulunan reklamları kaldırmak ve bazı efektleri kullanabilmek için uygulamanın tam sürümünü Google Play Store üzerinden satın almanız gerekmektedir.

  Fotor Photo Editor nasıl yüklenir?

  Fotor Photo Editor uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu buton sizi Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Fotor Photo Editor nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Fotor Photo Editor uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için ekstra bir kurulum yapmak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Fotor Photo Editor nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Fotor Photo Editor uygulamasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan ekran üzerinden dilerseniz Camera yazısına tıklayarak kamera üzerinden yeni bir fotoğraf çekerek veya Edit yazısına tıklayarak galerinizde bulunan fotoğraf üzerinde düzenleme işlemi yapabilirsiniz. Collage yazısına tıklayarak cihazınız üzerinde mevcut olan fotoğraflar ile kolaj oluşturabilirsiniz.
  fotor1.jpg

  Uygulamanın kendi kamerası da ekstra özelliklere sahiptir. Uygulama üzerinden Camera kısmına giriş yapıp uygulamanın kamerasını kullanmaya başladığınız zaman sağ alt kısımda bulunan üç çizgiye tıklayarak direkt olarak kamera üzerinden de bazı efektleri kullanabilirsiniz.
  fotor2.jpg

  Uygulamanın arayüzünde bulunan Edit yazısına tıklayıp galerinizde bulunan herhangi bir fotoğrafı hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Fotoğraf düzenleme işlemi yaparken yapabileceğiniz işlemlerin gayet yeterli olduğunu söyleyebiliriz.
  fotor3.jpg

  Galerinizde bulunan fotoğraflarınız ile Fotor uygulaması üzerinden ücretsiz kolaj oluşturabilirsiniz. Üstelik kolaj oluşturmanız için kullanabileceğiniz çerçevelerin sayısının çok fazla olduğunu söyleyebiliriz.
  fotor4.jpg
Facebook yorumları