Foxit PDF Okuyucu indir 9.3

Bilgisayarınızda yer alan PDF uzantılı dosyaları açmanızı sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  66,2 MB
  Sürüm:
  9.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  FoxitSoftware
  Foxit PDF Okuyucu, bilgisayarınızda bulunan PDF uzantılı dosyaları açmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Günümüzde PDF uzantılı dosyaların kullanımının artışından dolayı Foxit PDF Okuyucu programı her bilgisayarda bulunması gereken bir programdır. Foxit PDF Okuyucu uygulaması sayesinde hiçbir engel olmadan sınırsız olarak PDF uzantılı dosya oluşturabilir, farklı PDF dosyalarını açabilir ve üzerinde işlem yapabilirsiniz. Foxit PDF Okuyucu kurulumu ve kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Foxit PDF Okuyucu programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2-
  Foxit PDF Okuyucu programı üzerinde yer alan özellikler sayesinde tüm PDF dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Foxit PDF Okuyucu programının ana ekranı ilk kez kullanan kişilere çok fazla karışık gelebilir.

  Foxit PDF Okuyucu nasıl yüklenir?

  Foxit PDF Okuyucu indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Foxit PDF Okuyucu kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Foxit PDF Okuyucu nasıl kurulur?

  Foxit PDF Okuyucu kurulum dosyası indirme işlemi bittiğinde bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek olan pencere üzerinde yer alan Continue butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

  f1.PNG

  Foxit PDF Okuyucu programının kurulumuna devam edebilmek için karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan I Agree butonuna tıklayarak Lisans Sözleşmesini kabul ederek kuruluma devam edin.

  f2.PNG

  Foxit PDF Okuyucu kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum ekranından çıkış yapın. Foxit PDF Okuyucu programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

  f3.PNG

  Foxit PDF Okuyucu nasıl kullanılır?

  Foxit PDF Okuyucu programının kurulumunun tamamlanmasından sonra program otomatik olarak çalışacaktır. Karşınıza gelecek olan ekran ilk kez kullanıyorsanız sizi biraz korkutabilir ancak Foxit PDF Okuyucu programını kullanmak son derece kolaydır. Programın ana ekranı üzerinde yer alan arama kısmına PDF dosyasının ismini yazarak bilgisayarınız üzerinde arayabilirsiniz. Ayrıca aramak istediğiniz PDF dosyasını sesli olarak da arayabilirsiniz.

  f4.PNG

  Bilgisayarınızın masaüstünde yer alan herhangi bir PDF dosyasının üzerine sağ tıklayarak Birlikte Aç kısmına gelerek herhangi bir PDF dosyasını Foxit PDF Okuyucu programı üzerinden hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  f5.png
Facebook yorumları