Franz 5.3.2

Birden fazla iletişim programı ve uygulamasını aynı anda kullanmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  139 MB
  Sürüm:
  5.3.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Stefan Malzner
  Franz, dünyanın en ünlü mesajlaşma ve işbirliği hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak ekip üyelerini bir araya getirmeyi amaçlayan iyi düşünülmüş ve sezgisel bir programdır. Franz, dünyanın farklı yerlerinden gelen çeşitli ortaklarla işbirliği yapmak, genellikle ekip üyeleri arasında düzgün iletişim ve hızlı dosya paylaşımı sağlayan ortak bir zemin ve uygun bir platformu bünyesinde bulundurmaktadır. Basit bir yükleme işleminden sonra programı ilk kez başlatmanızın ardından, kullanışlı bir arayüz ile karşılaşırsınız. Franz programında bulunan hizmetleri kullanabilmeniz için kimlik bilgilerinizi girmeniz gerekir. Sağlanan listeden yeni hizmetler ekleyerek başlayabilirsiniz. Bu noktada Franz'ı biraz basit bir web tarayıcısı olarak düşünebilirsiniz, çünkü her yeni eklenen servis ana pencerenin üst kısmındaki kendi sekmesinde görüntülenir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Franz indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Franz programından gelen sesli uyarılar sayesinde programa eklediğiniz uygulamalardan gelen bildirimlerin hiçbirini kaçırmazsınız.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Franz programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansınız satın almanız gerekmektedir.
  2. Franz programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Franz Nasıl İndirilir?

  Franz indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza Franz indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Franz Nasıl Kurulur?

  1. Franz kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra “Franz kurulumu” penceresi otomatik olarak bilgisayarınızda çalışmaya başlayacaktır. Bu pencere otomatik olarak kapatıldıktan sonra Franz programının bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlanır ve programı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   f0.png

  Franz Nasıl Kullanılır?

  1. Franz programını kullanmak için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Franz programına giriş yapın. Programa giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden eğer mevcut bir hesabınız var ise “Log in” butonuna tıklayın. Eğer Franz programını ilk kez kullanacaksanız “Create free account” butonuna tıklayarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

   f1.png

  2. Oluşturduğunuz hesap ile Franz programına giriş yaptıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Get Started” butonuna tıklayın.

   f2.png

  3. Yönlendirileceğiniz pencere üzerinden Franz programına eklemek istediğiniz uygulamaları seçin. Bu uygulamaları kullanabilmeniz için kimlik bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

   f3.png

  4. Franz programına eklediğiniz uygulamaları, programın ana ekranında bulunan dikey menü üzerinden kontrol edebilirsiniz. Birden fazla uygulama arasında hızlı geçiş yapabilmeniz mümkündür.

   f4.jpeg
Facebook yorumları