Free Audio Recorder 6.6.9

Bilgisayarınızda çalan veya mikrofondan alınan sesleri kaydetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,3 MB
  Sürüm:
  6.6.9
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Accmeware
  Free Audio Recorder, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ses kayıt programıdır. Program, Mikrofon desteği ve sisteminize bağlı diğer herhangi bir ses cihazı desteği ile Free Audio Recorder, ses seviyesini, sol ve sağ dengesini ayarlamanıza da izin verir. Free Audio Recorder, ses kayıtlarını MP3, WMA, OGG veya WAV formatında kaydeder ve dahası, çıktı dosyası ile ilgili olarak kanal, bit çözünürlüğü ve örnekleme frekansı gibi çeşitli özelleştirilebilir parametrelere sahiptir. Kaydı manuel olarak veya belirli bir süre sonra durdurabilirsiniz, ancak asıl önemli olan konu ise Free Audio Recorder programının birçok özelliğini klavye kısayollarıyla kontrol etmenize izin vermesidir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Free Audio Recorder indirmek ücretsizdir.
  2. Free Audio Recorder programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.
  3. Free Audio Recorder programının arayüzü çok basit ve kullanışlıdır. Bu sayede programı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Free Audio Recorder Nasıl İndirilir?

  PC’ye Free Audio Recorder indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Free Audio Recorder indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Free Audio Recorder Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Free Audio Recorder kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinden Free Audio Recorder programını kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   f1.png

  2. Bilgisayara Free Audio Recorder kurulumunu gerçekleştirebilmeniz için gerekli lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini onaylayıp kuruluma devam etmek için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f2.png

  3. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra bilgisayarınızda Free Audio Recorder kurulumunun yapılacağı disk bölümünü “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   f3.png

  4. PC’ye Free Audio Recorder kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   f4.png

  5. Bilgisayara Free Audio Recorder kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   f5.png

  Free Audio Recorder Nasıl Kullanılır?

  1. Free Audio Recorder programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Free Audio Recorder programına giriş yaptıktan sonra bilgisayarınızdaki mikrofon ve sistem seslerini kaydetmeye başlamak için aşağıdaki görselde kırmızı alan içerisine alınmış olan kayıt butonuna tıklayın.

   f6.png

  2. Free Audio Recorder programında kayıt butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerinden aldığınız ses kaydının bilgisayarınızda kaydedileceği alanı seçin. Ses kaydının kaydedileceği alanı seçmenizin ardından ses kaydı alma işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

   f7.png

  3. Free Audio Recorder programında bulunan “Recording” bölümüne giriş yaparak programın genel özelliklerini yönetebilirsiniz.

   f8.png
Facebook yorumları