Free Driver Backup 8.8.2.4

Bilgisayarınızdaki sürücüleri yedeklemenizi sağlayan tamamen ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  6,1 MB
  Sürüm:
  8.8.2.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Free Driver Backup
  Free Driver Backup, bilgisayarınızdaki sürücülerinizi yedeklemenizi sağlayan bir programdır. Bilgisayarınızdaki sürücüleri daha yeni sürümlere yükseltmeden önce, yeni sürücülerinizin bilgisayar modeliniz ve işletim sisteminizle uyumlu olmaması durumunda mevcut sürücülerinizin yedeklerini almanız önemle tavsiye edilir. Free Driver Backup programı bu konuda size profesyonel çözümler sunmaktadır. Program, bilgisayarınızda yüklü olan sürücülerinizi otomatik olarak tanımlar ve basit bir şekilde yedeklemenizi sağlar. Free Driver Backup programının sahip olduğu kullanışlı arayüzü sayesinde sürücü yedekleme işlemini çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Free Driver Backup programını indirmek ücretsizdir.
  2. Free Driver Backup programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.
  3. Free Driver Backup programında birden fazla sürücüyü aynı anda yedekleyebilirsiniz.

  Free Driver Backup Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Free Driver Backup indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Free Driver Backup kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Free Driver Backup Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Free Driver Backup kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde yer alan lisans sözleşmesini okuyun. Lisans sözleşmesini okuduktan sonra “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek sözleşmeyi onaylayın. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra “Next” butonuna tıklayın.

   f1.PNG

  2. Yönlendirileceğiniz pencere üzerinde yer alan “Browse…” butonuna tıklayarak Free Driver Backup programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f2.PNG

  3. Free Driver Backup programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   f3.PNG

  Free Driver Backup Nasıl Kullanılır?

  1. Free Driver Backup kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Free Driver Backup programına giriş yaptıktan sonra açılacak ana ekrandaki liste üzerinden bilgisayarınızda yedeklenmesi tavsiye edilen sürücüleri görüntüleyebilirsiniz.

   f4.PNG

  2. Free Driver Backup programını kullanarak yedeklemek istediğiniz sürücüyü programın ana ekranında bulunan listeyi kullanarak seçin. Yedeklemek istediğiniz sürücüyü seçtikten sonra “Backup” butonuna tıklayın.

   f5.PNG

  3. Free Driver Backup aracılığıyla yedekleme işlemini başlattığınız sürücünün, yedekleme işlemi başarılı bir şekilde tamamlandığında “Finished!” penceresi belirecektir. Bu pencerede bulunan “Tamam” butonuna tıklayarak programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   f6.PNG

  4. Sürücü yedekleme işleminin tamamlanmasının ardından Free Driver Backup programının kurulduğu klasöre giriş yaparak yedeklediğiniz sürücüyü görüntüleyebilirsiniz. Bu sürücüyü taşınabilir diske veya bulut depolama hizmetine yedekleyerek daha sonrasında rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

   f7.PNG
Facebook yorumları