FreeCommander XE 790a

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz çok fonksiyonlu dosya yöneticisi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  8,7 MB
  Sürüm:
  790a
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Marek Jasinski
  FreeCommander XE, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz iki panel görünümüne dayanan ve kullanışlı birçok araç sunan bir dosya yöneticisidir. FreeCommander XE, çok temiz ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu özellik, hem yeni başlayanlara hem de deneyimli kullanıcılara yönelik olması gerektiği için gerçekten çok önemli bir gerçek. Bir klasöre veya dosyaya sağ tıklamak geleneksel Windows İçerik Menüsünü açarken, FreeCommander XE, ZIP, CAB ve RAR dosyalarını işleyen yerleşik bir sıkıştırma aracı da dahil olmak üzere bir dizi araç sunar. Ayrıca FreeCommander XE, MD5 sağlama toplamlarını oluşturmanıza ve doğrulamanıza, dosyaları silmenize veya bölmenize, bir ağ sürücüsüne bağlanmanıza, bir komut istemi penceresi açmanıza, masaüstü ekran görüntüsünü almanıza, kullanıcı tanımlı bir uygulama çalıştırmanıza, klasörleri senkronize etmenize ve karşılaştırmanıza olanak sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. FreeCommander XE indirmek ücretsizdir.
  2. FreeCommander XE programının sahip olduğu kullanışlı arayüzü sayesinde programın sahip olduğu tüm özellikleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. FreeCommander XE programındaki tüm özelliklei herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. FreeCommander XE programının bazı alanlarında çeviri problemi bulunmaktadır.

  FreeCommander XE Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara FreeCommander XE indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza FreeCommander XE indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  FreeCommander XE Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza FreeCommander XE kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. FreeCommander XE kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinden programı kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirin ve “OK” butonuna tıklayın.

   f1.png

  2. FreeCommander XE programını bilgisayarınıza kurabilmeniz için gerekli lisans sözleşmelerini onaylamanız gerekmektedir. Bu sözleşmeyi onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   f2.png

  3. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Browse…” butonuna tıklayarak FreeCommander XE programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f3.png

  4. PC’ye FreeCommander XE kurulumu için gerekli olan tüm koşulları yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   f4.png

  5. Bilgisayara FreeCommander XE kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra FreeCommander XE programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   f5.png

  FreeCommander XE Nasıl Kullanılır?

  1. FreeCommander XE programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. FreeCommander XE programının ana ekranı üzerinden programın sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilirsiniz.

   f6.png

  2. FreeCommander XE programını kullanarak hızlıca bir alandan başka bir alana dosya kopyalamak istediğinizde sol panelde bulunan bir dosyayı seçin ve ardından sağ panelden kopyalamak istediğiniz alana giriş yapın. Kopyalamak istediğiniz dosyayı ve kopyalanacağı alanı seçtikten sonra aşağıdaki görselde işaretli olan butona tıklayın. Seçtiğiniz dosya, seçtiğiniz alana sadece saniyeler içerisinde kopyalanacaktır.

   f7.png

  3. FreeCommander XE programını kullanarak gerçekleştirdiğiniz kopyalama işlemi tamamlandıktan sonra dosyayı yeni kopyalanan alanda kullanmaya başlayabilirsiniz.

   f8.png
Facebook yorumları