FreeDriveC 1.4.0

Bilgisayarınızın sahip olduğu optimizasyon araçlarını tek tuşla açmanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  36 KB
  Sürüm:
  1.4.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  InDeep Software
  FreeDriveC, Windows işletim sisteminin sahip olduğu disk temizleme ve bilgisayar optimizasyonu için kullanılabilecek araçları tek bir pencere üzerinden kullanmanızı sağlayan programdır. Basitlik göz önünde bulundurularak tasarlanan program, tüm işlevlerini sadece tek bir pencere içerisinde barındırır. Windows işletim sisteminin kullanıcılarına sunduğu tüm temizlik ve optimizasyon araçlarını bu pencere içerisinden sadece tek bir buton tıklaması ile kullanabilirsiniz. Bu butonlara tıkladığınızda FreeDriveC programının sadece Windows içeriğinde bulunan çeşitli yerel araçlar için bir başlatıcı görevi gördüğünü fark edeceksiniz. Başka bir deyişle, disk temizleme modülü, örneğin, sürücünüzü temizlemek için farklı bir üçüncü taraf alternatifi sağlamaz, sadece Windows'ta bulunan bu göreve yardımcı olabilecek yardımcı araçları açar.

  Programın Artı Yönleri

  1. FreeDriveC programını indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2. FreeDriveC programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan direkt olarak kullanabilirsiniz.
  3. FreeDriveC programını kullanarak Windows işletim sisteminde entegre olarak bulunan araçları birkaç buton tıklaması ile hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. FreeDriveC programı size bir temizleme veya optimizasyon aracı sunmaz. Sadece mevcut olan araçları tek bir pencere üzerinden kullanmanızı sağlar.

  FreeDriveC Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza FreeDriveC indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara FreeDriveC indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  FreeDriveC Nasıl Kurulur?

  Bilgisayara FreeDriveC kurulum dosyasının indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdıktan sonra FreeDriveC programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Programı kullanmak için kurulum yapmanıza gerek yoktur.


  FreeDriveC Nasıl Kullanılır?

  1. FreeDriveC programını kullanmak için bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyayı çalıştırın. Dosyayı çalıştırdıktan sonra açılacak arayüz içerisinden kullanmak istediğiniz aracı seçebilirsiniz. FreeDriveC programının “Clean” bölümünde bilgisayarınızın diskini temizleyerek depolama alanını genişletmenize yardımcı olan araçlar yer almaktadır. Bu araçlara hızlı bir şekilde butonları kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

   f1.PNG

  2. FreeDriveC programının “Compact” bölümünü kullanarak bilgisayarınızın işletim sisteminizi daha verimli olarak kullanabilmenizi sağlayan araçları görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz.

   f2.PNG

  3. Programın “Setup” bölümünden ise bilgisayarınızın belleğini (RAM) temizlemenize ve Temp dosyalarını temizlemenize yardımcı olacak araçları kullanabilirsiniz.

   f3.PNG
Facebook yorumları