FRSFileList 1.6.2

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz dosya listeleme aracı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,8 MB
  Sürüm:
  1.6.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Fourth Ray Software
  FRSFileList, bilgisayarınızdaki en büyük ve en küçük kapasiteye sahip olan dosyaları veya en yeni ve en eski dosyaları bulma yeteneğine sahip bir Windows aracıdır. FRSFileList, bilgisayardaki belirli türdeki dosyaları hızlı bir şekilde bulmak isteyen kullanıcılar için basit bir çözüm sunar. Sezgisel arayüzü ve seçenekleri sayesinde herkes tarafından kolayca kullanılabilir. Tarama sonuçları, her dosyanın tam konumunu, boyutunu, oluşturulduğu tarih, saat ve yılını birlikte gösterir. Bir dosyaya sağ tıklamak, varsayılan dosya tarayıcınız aracılığıyla dosyayı keşfetme, ilişkili uygulama ile dosyaları açma, sabit diskten kaldırma (işletim sistemi tarafından izin veriliyorsa) veya dosyayı kopyalamanızı sağlayan bir menü açar. Sonuçların listesini daha yakından incelemek isteyenler için; sonuçlar bir txt dosyasına yazdırılabilir veya dışa aktarılabilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. FRSFileList programını indirmek ücretsizdir.
  2. FRSFileList programı çok düşük boyuta sahiptir. Program, bilgisayarınızın diskini ve belleğini neredeyse hiç doldurmaz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. FRSFileList programında bulunan arama seçenekleri çok kısıtlı.

  FRSFileList Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza FRSFileList indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza FRSFileList indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  FRSFileList Nasıl Kurulur?

  1. FRSFileList indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra FRSFileList programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f2.PNG

  3. FRSFileList kurulumu için gerekli olan tüm adımları gerçekleştirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   f3.PNG

  4. PC’ye FRSFileList kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   f4.PNG

  FRSFileList Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlanan FRSFileList programını çalıştırın. FRSFileList programına giriş yaptıktan sonra aşağıdaki görselde kırmızı ile işaretlenmiş alan içerisinde bulunan parametreleri kullanarak görüntülemek istediğiniz dosyaların özelliklerini seçebilirsiniz. Parametre seçimini gerçekleştirdikten sonra “Go” butonuna tıklayın.

   f5.png

  2. Seçtiğiniz parametrelere göre listelenen dosyaları FRSFileList programının ana ekranında görüntüleyebilirsiniz.

   f6.png

  3. FRSFileList programında listelenmiş olan dosyalardan istediğiniz herhangi bir dosyanın üzerine farenizin sağ tuşu ile tıklayarak açılacak olan menüden dosyaya uygulamak istediğiniz işlemi seçebilirsiniz.

   f7.png

  4. FRSFileList programının bulduğu sonuçlar listesini daha yakından incelemek isteyenler sonuçları Export ederek txt dosyasına yazdırılabilir veya dışa aktarılabilir.

   f8.png
Facebook yorumları