FULL-DISKfighter 1.5.14

Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizlemenizi ve performans artırmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,5 MB
  Sürüm:
  1.5.14
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SPAMfighter
  FULL-DISKfighter, bilgisayarınızda bulunan gereksiz, yinelenen ve parçalanmış dosyaları temizlemek için bilgisayarınızı kolayca taramanızı sağlayan küçük ve işlevsel bir programdır. FULL-DISKfighter programını kullanarak bilgisayarınızın diski üzerine yer açabilir ve bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan parçalanmış dosyaları tespit edebilirsiniz. Programın kullanışlı arayüzü sayesinde, programın sahip olduğu özellikleri kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Önemsiz, yinelenen ve büyük öğeleri ve ayrıca sabit disk düzenleyiciyi algılamak için sadece tek tuşla tarama işlemini başlatabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaların periyodik olarak temizlenmesi; bilgisayarınızın disk alanının artmasına ve bilgisayarınızın daha performanslı çalışmasına yardımcı olur.

  Programın Artı Yönleri

  1. FULL-DISKfighter programını indirmek ücretsizdir.
  2. FULL-DISKfighter programının sahip olduğu kullanışlı arayüz sayesinde sadece birkaç tıklama ile dosya tarama ve temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. FULL-DISKfighter programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  FULL-DISKfighter Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara FULL-DISKfighter indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza FULL-DISKfighter indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  FULL-DISKfighter Nasıl Kurulur?

  1. FULL-DISKfighter programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra kurulum penceresi üzerinde bulunan listeyi kullanarak FULL-DISKfighter programında kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   f1.PNG

  2. Bilgisayarınıza FULL-DISKfighter kurulumunu gerçekleştirebilmek için gerekli lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini onaylamak için kurulum penceresi üzerinde bulunan “I accept the terms in the license agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f2.PNG

  3. Kurulumun bir diğer adımında ise FULL-DISKfighter programının bilgisayarınız üzerinde kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f3.PNG

  4. FULL-DISKfighter kurulumu için gerekli olan tüm adımları tamamladıktan sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   f4.PNG

  FULL-DISKfighter Nasıl Kullanılır?

  1. FULL-DISKfighter programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. FULL-DISKfighter programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan “Quick Scan” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaların tarama işlemini kolay bir şekilde başlatabilirsiniz.

   f5.PNG

  2. FULL-DISKfighter programı üzerinden bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan gereksiz dosyaların tarama işlemi tamamlandıktan sonra “Clean Now” butonuna tıklayarak gereksiz dosyaların tamamını temizleyebilirsiniz.

   f6.PNG
Facebook yorumları