FX Player (Android) 1.9.1

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip olan video oynatıcı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  32 MB
  Sürüm:
  1.9.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  FIPE
  FX Player, Android cihazlarınızdaki videolarınızı yüksek kalitede oynatmanıza,video oynatma ayarlarını sezgisel olarak yönetmenize, izlediğiniz videolara altyazı eklemenize ve daha birçok gelişmiş özellikleri kullanmanıza yardımcı olan uygulamadır. FX Player, kullanıcıların sadece cihazlarında video oynatmakla kalmayıp aynı zamanda FTP, SMB ve WebDAV gibi ağ ortamlarında klipler yayınlamasına olanak tanır. Bunun yanında uyumlu altyazılarla birlikte Chromecast aracılığıyla video dosyalarını TV'ye gönderebilirler. Uygulamanın kullanımı çok kolaydır ve MP4, FLV, MOV, MKV, AVI, M4V, XVID, DIVX, OGV, MPG ve 3GP dahil olmak üzere tüm popüler video formatlarını destekler. Ayrıca, MP3, FLAC, MIDI, WAV, AAC, APE, WMA ve diğer birçok ses dosyası türünü çalar.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. FX Player uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. FX Player uygulaması içerisindeki özel klasör bölümüne cihazınızdan saklamak istediğiniz videoları yerleştirebilirsiniz.
  3. FX Player uygulamasındaki Altyazılar özelliği sayesinde eğer izlediğiniz videonun altyazısı var ise videoyu altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. FX Player uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. FX Player uygulamasındaki bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  FX Player Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza FX Player indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden FX Player uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  FX Player Nasıl Kurulur?

  Cihazınıza Play Store üzerinden FX Player indirme işlemi tamamlandıktan sonra FX Player uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  FX Player Nasıl Kullanılır?

  1. FX Player uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. FX Player uygulamasına giriş yapmanızın ardından cihazınızda bulunan tüm video dosyalarını uygulamanın ana ekranı üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

   f0.jpg

  2. Android cihazınızdaki herhangi bir videoyu FX Player uygulamasında çalıştırmanızın ardından aşağıdaki görselde de detaylı bir şekilde gösterilen özellikleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Özelliklerin kullanımını öğrenmek için FX Player uygulamasının yönlendiricisini kullanabilirsiniz.

   f1.jpg

  3. FX Player uygulamasını kullanarak Android cihazınızda oynattığınız videoları Chromecast özelliği sayesinde kalite kaybı yaşamadan akıllı televizyonlarınıza aktarabilirsiniz.

   f2.jpg

  4. Çoğu Android video oynatıcısında bulunmayan Altyazı özelliğini de FX Player uygulamasında kolay ve ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer oynattığınız videonun altyazı dosyası cihazınızda bulunuyorsa hızlı bir şekilde videoya dahil edebilirsiniz.

   f3.jpg
Facebook yorumları