FxSound indir 13.024

Bilgisayarınızın ses seviyesini arttırmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,3 MB
  Sürüm:
  13.024
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  FxSound
  FxSound, bilgisayarınıza bağlı olan hoparlörü veya kulaklığın ses seviyesini arttırmanıza yarayan ücretsiz bir programdır. Program üzerinden bass, tiz, ambiyans vb. ayarları kontrol edebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- FxSound programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Program, bilgisayarınızın hoparlör ve kulaklığından çıkan seslerin yükseltilmesinde büyük oranda katkı sağlıyor.
  3- FxSound programının sahip olduğu kolay arayüzü sayesinde çok kullanışlı bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- FxSound programını bilgisayarınıza ilk yüklediğiniz zaman program deneme süresi ile geliyor.
  2- Program üzerinde ses seviyesini çok yükselttiğiniz zaman seslerde cızırtı ve kayma oluşuyor.
  3- Program üzerinde sadece tek dil seçeneği bulunuyor.

  FxSound nasıl yüklenir?

  FxSound programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  FxSound nasıl kurulur?

  FxSound programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirilmesi çok hızlı ve basit bir işlemdir. İlk olarak indirmiş olduğunuz FxSound kurulum dosyasını çalıştırın. Ardında gelecek olan ekran üzerinden Next butonuna tıklayın.
  fx1.png

  Daha sonra karşınıza gelecek olan pencere üzerinden lisans anlaşmasını kabul etmek için I agree butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.
  fx2.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra pencere üzerinden Finish butonuna tıklayın. FxSound programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.
  fx3.png


  FxSound nasıl kullanılır?

  FxSound programının yükleme işlemi tamamlandıktan sonra ilk kez çalıştırdığınız zaman programın arayüzü üzerinden Effects bölümüne tıklayarak Fidelity, Ambiance, 3D Surround, Dynamic Boost ve Bass özelliklerini istediğiniz seviyeye göre ayarlayarak programı hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

  fx4.png

  Programın sol kısmında bulunan menü üzerinden EQ kısmına giriş yaparak program üzerinden ekolayzer ayarını da hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınıza bağlı olan hoparlör veya kulaklığın ses seviyesi sizi tatmin etmiyor ise FxSound programı sayesinde bu soruna hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.
  fx5.png
Facebook yorumları