Game of Sultans bilgisayara indir 1.8.02

Play Store üzerinde yer alan Game of Sultans oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  188 MB
  Sürüm:
  1.8.02
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Mechanist Internet Technologies
  Game of Sultans bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek, Android cihazlarınızda oynayabildiğiniz Game of Sultans oyununu bilgisayarınız üzerinden LD Player programını kullanarak ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Game of Sultans oyununu bilgisayardan oynayarak mobil cihazlarınızdan karşılaşacağınız batarya ve ağ problemleri gibi sorunların önüne geçebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Game of Sultans oyununu bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Game of Sultans bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek mobil cihazınızdaki imparatorluğunuzu bilgisayarınızdan da kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Game of Sultans oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Game of Sultans oyununu oynamak için bilgisayarınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Game of Sultans Nasıl İndirilir?

  Game of Sultans bilgisayara indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza LD Player kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Bilgisayara Game of Sultans Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak pencere üzerinden Install butonuna tıklayarak LD Player programının kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

   ld1.png

  2. Bilgisayarınızda Game of Sultans oyununu oynayabilmek için LD Player programının kurulumunun tamamlanması gerekmektedir. Bilgisayarınıza LD Player programının kurulumu tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmayın.

   ld2.png

  Bilgisayardan Game of Sultans Nasıl Oynanır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu tamamladığınız LD Player programına giriş yapın. Game of Sultans bilgisayara indirmek için LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın. Oyunu Play Store uygulaması üzerinden bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

   ld3.jpg

  2. Game of Sultans oyununu LD Player programı üzerinden bilgisayarınıza indirebilmeniz için Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız bulunmuyorsa Create Account yazısına tıklayarak yeni bir hesap açabilirsiniz.

   ld4.png

  3. Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın üst kısmında bulunan arama bölümüne Game of Sultans yazarak Game of Sultans oyununa ulaşabilirsiniz.

   ld5.jpeg

  4. Game of Sultans bilgisayara indirmek için Yükle butonuna tıklayarak oyunun bilgisayarınıza indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   ld6.jpeg

  5. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Game of Sultans oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer Game of Sultans oyununu daha önceden farklı bir cihazdan oynadıysanız; oyunu aynı hesabınız ile oynamaya devam edebilirsiniz.

   ld7.jpg
Facebook yorumları