Game of Thrones: Conquest (Android) 2.3.237753

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz orijinal Game of Thrones oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  88 MB
  Sürüm:
  2.3.237753
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Warner Bros
  Game of Thrones: Conquest, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz strateji oyunudur. Game of Thrones: Conquest oyununda gerçek GoT fantezinizi yaşayın ve bugüne kadarki en iyi GoT RPG savaşına katılın. Game of Thrones: Conquest oyununda kendi evinizi inşa edebilir, sahip olduğunuz ordunuzu geliştirebilir ve Demir Taht'a hükmetmek için kaynak arayışına geçebilirsiniz. Game of Thrones: Conquest oyununu Android cihazınıza indirerek Westeros'un büyük efendisinin fantezisini yaşayan milyonlarca oyuncu ile ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Game of Thrones: Conquest oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Game of Thrones: Conquest oyununun sahip olduğu hikaye sayesinde oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.
  3. Game of Thrones: Conquest oyunu Game of Thrones dizisinin orijinal mobil oyunudur.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Game of Thrones: Conquest oyununu oynayabilmek için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısının bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Game of Thrones: Conquest Nasıl İndirilir?

  Game of Thrones: Conquest oyununu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Android cihazınızda Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasını üzerinde bulunan Yükle butonuna dokuanarak Game of Thrones: Conquest oyununu Android cihazınıza indirme işlemini başlatabilirsiniz.


  Android cihazlara Game of Thrones: Conquest Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Game of Thrones: Conquest oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan Game of Thrones: Conquest logosuna tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz.


  Android cihazlarda Game of Thrones: Conquest Nasıl Oynanır?

  1. Game of Thrones: Conquest oyununu oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. Oyuna giriş yaptıktan sonra size verilen yönlendirmeleri takip ederek kendi evinizi oluşturabilirsiniz. Kendi evinizi oluşturduktan sonra size verilen görevleri yerine getirerek ordunuzu ve evinizi geliştirebilirsiniz.

   g1.jpeg

  2. Game of Thrones: Conquest oyununda ordunu kur, en iyi birliklerini topla ve savaş için en iyi stratejiyi tasarla. Anahtar karakterlerle etkileşimde bulunun ve ödüllü HBO fantezi serisinden ikonik yerleri fethedin. The Iron Throne'u almak, Yedi Krallığı yönetmek ve ejderhaları uyandırmak için savaşta yükselirken arkadaşlarınız ile birlikte hareket etmenize izin veren yenilikçi bir İttifak Sistemi kullanarak düşmanlarınıza hükmedin.

   g2.jpeg

  3. Yenilikçi rehin sisteminin stratejisini yerine getirin, bannermen alın, müttefiklerinizle büyük savaşlar yapın ve GoT'un büyük bir lord olma fantezisini yaşayın.

   g3.jpeg
Facebook yorumları