Game Tuner (Android) 3.4.05

Android cihazlarınızda oynayacağınız oyunlardan yüksek performans almanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5 MB
  Sürüm:
  3.4.05
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Samsung Electronics
  Game Tuner, Android cihazlarınızda oynayacağınız oyunlardan daha yüksek performans almanızı ve oyun oynarken cihazınızın ısınmasını engelleyen bir uygulamadır. Mobil cihazlarla ilgili sorunlardan biri, herhangi bir tür aktif soğutmanın olmamasıdır, yani oyun oynamaktan ısındığında, kendi kendine düzgün bir şekilde soğuyamaz. Bu sorunu çözmenin yollarından biri, bellekte çalışan tüm uygulamaları kapatmaktır. Game Tuner, pil ömrünü uzatacak olan bellek ve işlemcinin kullanımını optimize eder. Aslında, uygulama kullanıcıların oyunlarınızın çözünürlüğünü, kare hızını ve doku kalitesini kontrol etmesini sağlar. Uygulama ayrıca daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunan beş temel mod ile birlikte geliyor. Ayrıca, Game Tuner oyun olmayan uygulamalar için de çözünürlüğü değiştirebilir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Game Tuner uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Game Tuner uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda oynadığınız oyunlardan maksimum performans alabilirsiniz.
  3. Game Tuner uygulamasını günlük hayatınızda kullandığınız uygulamalar için de kullanabilirsiniz.
  4. Game Tuner uygulaması sayesinde cihazınızın pil ömrünü önemli ölçüde artırabilirsiniz.

  Game Tuner Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Game Tuner indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Game Tuner indirme işlemini Play Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Game Tuner Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Game Tuner kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Game Tuner Nasıl Kullanılır?

  1. Game Tuner uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamayı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Game Tuner uygulamasına giriş yapmanızın ardından açılacak arayüz üzerindeki hızlı ayarları kullanarak cihazınızı çok kolay bir şekilde en uygun duruma getirebilirsiniz. Bu ayarlar, Android cihazlarınızda kullanacağınız tüm uygulamalar için geçerli olacaktır.

   g1.png

  2. Game Tuner uygulamasının asıl amacı Android cihazlarınızda oynadığınız oyunlardan daha yüksek performans almanızı sağlamak ve oyun oynadığınız süre boyunca cihazınızın ısınmasını engellemektir. Android cihazlarınızda oynayacağınız herhangi bir oyunu Game Tuner uygulaması aracılığıyla açtığınız oyun otomatik olarak optimize edilir ve yüksek performans almanız sağlanır. Game Tuner uygulaması Play Store’da yer alan tüm oyunları desteklemektedir.

   g2.png

  3. Game Tuner uygulaması sürekli olarak güncellenmektedir ve bu sayede yeni çıkan mobil oyunlarda da uygulamayı kullanabilirsiniz.

   g3.png
Facebook yorumları