GameGain indir 4

Bilgisayarınızın oyun performansını arttırmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,5 MB
  Sürüm:
  4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  PGWARE
  GameGain, bilgisayarınızın oyun performansını yükseltmenizi sağlayan bir programdır. GameGain, bilgisayarınızın performansını anında artırır ve bilgisayarınızın oyun donanımının karşılayabileceği en üst oyun performansını size sunar. Kaliteli bir oyun deneyimine sahip olmak için yüksek donanım gereksinimleri gerektiren en yeni PC oyunlarının çoğu için bilgisayarınızın performansını GameGain programını kullanarak optimize edebilirsiniz. Windows, birçok günlük iş için kullanılan genel bir işletim sistemidir; oyun performansı için optimize edilmemiştir. GameGain programında sadece birkaç fare tıklamasıyla, saniye başına kare artışı, düzgün oyun oynama ve oyun sırasında daha az gecikme fark edeceksiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. GameGain programını indirmek ücretsizdir.
  2. GameGain programını kullanmak için bilgisayarınızda internet erişiminin bulunması gerekmiyor.
  3. GameGain programı sahip olduğu arayüz ve hızlı işlem yapabilme özelliği sayesinde çok kullanışlı bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. GameGain programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  GameGain Nasıl İndirilir?

  GameGain indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza GameGain indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  GameGain Nasıl Kurulur?

  1. GameGain programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan açılacak pencerede yer alan liste üzerinden GameGain programını kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından OK butonuna tıklayın.

   g1.png

  2. GameGain programını kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirdikten sonra programı bilgisayarınıza kurabilmek için gerekli lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Bilgisayara GameGain kurulumu için kurulum penceresi üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   g2.png

  3. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra GameGain programının bilgisayarınıza kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   g3.png

  4. GameGain kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra Install butonuna tıklayarak bilgisayara GameGain kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   g4.png

  5. GameGain kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. GameGain programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   g5.png

  GameGain Nasıl Kullanılır?

  1. GameGain programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak GameGain kısayolunu kullanarak programa giriş yapın. GameGain programını bilgisayarınızda çalıştırdığınızda bilgisayarınızın özellikleri programa otomatik olarak optimize edilecektir. Bilgisayarınızda oynayacağınız oyunlarda yüksek performans almak için Optimize now butonuna tıklayarak GameGain programını aktif edebilirsiniz. Optimize now butonuna tıkladıktan sonra GameGain programı, bilgisayarınızı en iyi oyun performansı için optimize edecektir.

   g6.png
Facebook yorumları