Gardenscapes (Android) 4.2.2

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir hikayeye sahip olan oyun

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  143 MB
  Sürüm:
  4.2.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Playrix
  Gardenscapes, farklı görevleri tamamlayarak kendi bahçenizi tasarlayabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz eğlenceli bir Android oyunudur. Gardenscapes oyunundaki görevleri yanınıza gelen yardımcınız ile birlikte tamamladıktan sonra bahçenizi geliştirmek için çeşitli öğeler elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz öğeleri bahçenizde kendi istediğiniz bir konuma yerleştirerek farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Gardenscapes oyunu içerisindeki görevler ve etkinlikler sayesinde oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz. Gardenscapes oyununu sosyal medya hesaplarınıza bağlayarak arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilir ve oyundaki sosyal ağ aracılığıyla yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Gardenscapes oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Gardenscapes sürekli olarak sıkılmadan oynayabileceğiniz bir hikayeye sahiptir.
  3. Gardenscapes oyununu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Gardenscapes oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Gardenscapes oyunu içerisindeki bazı öğeleri kullanabilmeniz için oyuna ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Gardenscapes Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Gardenscapes indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladığınızda otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store uygulaması içerisindeki Yükle butonuna tıklayarak Gardenscapes oyununu hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.


  Gardenscapes Nasıl Kurulur?

  Gardenscapes oyununu Play Store uygulamasını kullanarak cihazınıza indirmenizin ardından oyunun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Gardenscapes oyununu oynamak için cihazınızda başlatmanız yeterlidir.


  Gardenscapes Nasıl Oynanır?

  1. Gardenscapes oyununu oynamak için cihazınızın menüsü içerisindeki Gardenscapes logosuna tıklayarak oyuna giriş yapın. Gardenscapes oyununa ilk kez giriş yaptığınızda oyun verilerinizin kayıt altına alınabilmesi için sosyal medya hesaplarınızı oyuna bağlayabilirsiniz. Herhangi bir sosyal medya hesabını Gardenscapes oyununa bağladıktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Gardenscapes oyununa ilk kez başladığınızda ise yardımcınızın size vereceği yönlendirmeleri takip ederek oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   g1.png

  2. Gardenscapes oyunu çok keyifli ve sürükleyici bir hikayeye sahiptir. Bu sürükleyici hikaye sayesinde oyunu akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

   g2.png

  3. Gardenscapes oyununda size verilen çeşitli görevleri başarılı bir şekilde tamamlayarak çeşitli öğeler elde edebilirsiniz. Bu öğeleri bahçenizde kendi belirleyeceğiniz alanlara yerleştirerek bahçenizi tasarlayabilirsiniz.

   g3.png

  4. Gardenscapes oyunundaki görevlerin büyük bir bölümü sizi yanılgıya düşürecek yanıtlara sahiptir. Bu nedenle görevlerde vereceğiniz cevaplarda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

   g4.png
Facebook yorumları