Garena Free Fire bilgisayara indir 1.27.0

Android markette bulunan Garena Free Fire oyununu bilgisayara indirme yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  411 MB
  Sürüm:
  1.27.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  GARENA
  Garena Free Fire bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Android cihazlarınız üzerinde oynanabilen Garena Free Fire battle royale oyununu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare ile kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  Not: Bu yazımızda Android için Garena Free Fire oyununu bilgisayarınız üzerinden nasıl oynayabileceğiniz anlattık. Eğer Garena Free Fire oyununu Android cihazlarınıza indirmek istiyorsanız Garena Free Fire Android linkine tıklayarak oyunu Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Garena Free Fire bilgisayara indirmek ücretsizdir.
  2- Garena Free Fire
  oyunu üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Garena Free Fire bilgisayardan oynamak için bilgisayarınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Garena Free Fire indirme nasıl yapılır?

  Garena Free Fire bilgisayara indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak LD Player programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bilgisayarınıza indireceğiniz LD Player programının kurulumundan sonra Garena Free Fire oyununu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Bilgisayara Garena Free Fire kurulumu nasıl yapılır?

  Yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza indirme işlemi gerçekleşen LD Player programının kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak LD Player kurulumunu başlatın.

  ld1.png

  Bilgisayardan Garena Free Fire oyununu oynamak için LD Player programının kurulum işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. LD Player programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleşmesinden sonra bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir Sanal Android Tablet oluşturulacaktır.

  ld2.png

  Garena Free Fire bilgisayara indirmek için LD Player programının bilgisayarınız üzerinde kurulum işlemi tamamlandıktan sonra LD Player ana ekranında bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın.

  ld3.jpg

  Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra Garena Free Fire bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirebilmeniz için Gmail hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Eğer aktif olarak bir Gmail hesabınız bulunmuyorsa Create Account butonuna tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

  ld4.png

  Bilgisayardan Garena Free Fire oyunu nasıl oynanır?

  LD Player programı üzerinden herhangi bir Gmail hesabı ile Play Store’a giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana ekranı üzerinde bulunan arama kısmına Garena Free Fire yazarak Garena Free Fire oyununa ulaşabilirsiniz.

  garenaLD5.jpeg

  Garena Free Fire oyununu Yükle butonuna tıklayarak LD Player programı üzerinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  garenaLD6.jpg

  LD Player programı kullanarak bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlanan Garena Free Fire oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

  garenaLD7.jpg
Facebook yorumları