Garena Free Fire indir (Android) 1.24.0

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz hayatta kalma oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  56 MB
  Sürüm:
  1.24.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  GARENA
  Garena Free Fire, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz hayatta kalma oyunudur. 50 kişinin bir harita üzerine paraşüt ile inerek 10 dakikalık bir heyecan yaşadığını düşünün. Garena Free Fire oyununu android cihazlarınızda ücretsiz olarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Issız bir adaya düşerek tek başınıza veya takım halinde harita üzerinde yer alan eşyaları toplayın, düşmanlarınızı yok edin ve sona kalarak oyunu kazanmaya çalışın.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Garena Free Fire oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur.
  2-
  Mobil aksiyon oyunları arasında keyifle oynayabileceğiniz bir oyundur.
  3- Her oyun 10 dakika sürdüğü için hızlı bir şekilde oyunu tamamlayabilirsiniz.
  4- Takım arkadaşlarınız ile anlık sesli olarak sohbet edebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Garena Free Fire oyununun grafiklerinin çözünürlüğünün yüksek olması nedeniyle eski model android cihazlarda oyunun düşük performans verdiğini söyleyebiliriz.

  Garena Free Fire indirme nasıl yapılır?

  Garena Free Fire oyununu telefonunuza indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkacak olan Google Play Store üzerinden Yükle butonuna tıklayarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.

  Garena Free Fire kurulumu nasıl yapılır?

  Garena Free Fire oyununu Android cihazınıza ilk kez indirdiğiniz zaman kurulum için oyuna bir üyelik almanız gerekmektedir. Garena Free Fire üyelik alma işlemini Facebook hesabınız ile hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  garena0.jpg

  Garena Free Fire nasıl oynanır?

  Garena Free Fire oyununu Android cihazınıza indirdikten sonra üyelik alma işlemini tamamlayın. Facebook üyeliğiniz ile oyuna giriş yaptığınız zaman Facebook arkadaşlarınız otomatik olarak Garena Free Fire oyununa senkronize edilecektir. Dilerseniz Garena Free Fire oyununu Facebook arkadaşlarınız ile takım halinde oynayabilirsiniz.

  garena1.png

  Garena Free Fire oyununda bir tur 10 dakika sürdüğü için hızlı olun ve düşmanlarınızı temizleyin. Unutmayın oyunun sonuna kadar hayatta kalmanız gerekmektedir.

  garena2.png

  Evlerden veya dışarıdan toplayacağınız eşyalar ile karakterinizi güçlendirin. Silahlarınızı ve ekipmanlarınızı en iyi seviyeye getirmek için harita üzerinde bulunan en iyi eşyaları toplayın.

  garena3.png

  Oyunda karşınıza çıkacak olan düşmanlarınızı yok ederek hayatta kalan sona kişi/takım olmaya çalışın.

  garena4.jpg
Facebook yorumları