Gereksiz Dosya Temizleme Programı indir 7.30

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz gereksiz dosya temizleme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  14,3 MB
  Sürüm:
  7.30
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CyRobo
  Clean Space Software, bilgisayarınızda bulunan tüm elektronik dijital çöplerinizden tamamen kurtulmanızı ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanızı sağlamak için tasarlanmış güçlü ve profesyonel bir yazılımdır. Clean Space Software programının yapımcıları Clean Space programı için: "Bilgisayar performansını artırmak, programımızın temel amacıdır.” Açıklamasını yapmıştır.

  Programın Artı Yönleri

  1- Clean Space Software programını indirmek ücretsizdir.
  2- Clean Space Software
  programını kullanarak diğer programlara göre daha güçlü bir şekilde bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.
  3- Clean Space Software kullanarak bilgisayarınızdan sileceğiniz gereksiz dosyalar sonucunda bilgisayarınızdaki kullanılabilir disk alanı ve bilgisayar performansında büyük bir değişiklik olacaktır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Clean Space Software programı üzerinde yer alan bazı özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- Clean Space Software programı için tam anlamıyla bir antivirüs veya güvenlik programı diyemeyiz. Program, sadece bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizlemenizi sağlamaktadır.

  Clean Space Software indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Clean Space Software indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Clean Space Software indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  Clean Space Software kurulumu nasıl yapılır?

  Clean Space Software kurulum işlemi için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek olan pencere üzerinden programı kullanmak istediğiniz dil seçimini yaptıktan sonra OK butonuna tıklayarak Clean Space Software kurulumunu başlatın.

  c1.png

  Dil seçimini gerçekleştirdikten sonra bilgisayarınız üzerinde karşınıza çıkacak pencere üzerinde yer alana Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  c2.png

  Clean Space Software programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilmeniz için lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisan sözleşmesini okuduktan sonra “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyip Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  c3.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  c4.png

  Clean Space Software nasıl kullanılır?

  Clean Space Software programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Clean Space programı bilgisayarınız üzerinde çalışmaya başladıktan sonra tarama işlemini de otomatik olarak gerçekleştirecektir. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınız üzerinde bulunan gereksiz dosya sayısını görüntüleyebilirsiniz. Sağ alt kısımda bulunan Delete! Butonuna tıklayarak bilgisayarınızda tespit edilmiş gereksiz dosyaların temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  c5.png
Facebook yorumları