GFX Tool indir (Android) 4.6

Android cihazlarınızdaki oyunları yüksek performansta oynamanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  2,5 MB
  Sürüm:
  4.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  tsoml
  GFX Tool, Android cihazlarınızda oynadığınız oyunların performansını arttırmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Android cihazlarınızda oynarken performans düşüklüğü yaşadığınız mobil oyunları GFX Tool uygulaması üzerinden açarak yüksek performanslı olarak oynayabilirsiniz. Android cihazlarınızda keyifle oynamış olduğunuz PUBG Mobile gibi oyunları GFX Tool uygulaması aracılığı ile yüksek performanslı olarak oynayabilirsiniz. GFX Tool uygulaması sayesinde oynadığınız mobil oyunlardan daha fazla keyif alırsınız.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- GFX Tool indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Android cihazlarınızda oynayacağınız oyunları GFX Tool programı ile birlikte açtığınız zaman kesinlikle daha performanslı bir şekilde oynayabiliyorsunuz.
  3- GFX Tool uygulaması üzerinde herhangi bir satın alma işlemi bulundurmamaktadır. Programı ücretsiz olarak sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- GFX Tool üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Uygulama çok sık güncelleme almamaktadır. Bu nedenden dolayı uygulamaya çok fazla yeni özellik eklenmiyor.

  GFX Tool nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza ücretsiz GFX Tool indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden yönlendirilecek olduğunuz Google Play Store üzerinden GFX Tool uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  GFX Tool nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz GFX Tool uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanır. GFX Tool uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

  GFX Tool nasıl kullanılır?

  GFX Tool uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlanmasından sonra uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptığınız zaman ana ekran üzerinde yer alan özellikler cihazınıza en uygun özellikler olarak gelecektir. Dilerseniz zaman içerisinde bu ayarları değiştirerek cihazınıza en uygun ayarlar ile GFX Tool uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  g1.PNG

  GFX Tool uygulaması üzerinde yer alan Graphics seçeneğini de değiştirerek Android cihazlarınızda oynayacağınız oyunların grafikleri hakkında düzenleme yapabilirsiniz. GFX Tool uygulaması üzerinden gerekli ayarları tamamladıktan sonra Accept butonuna dokunun. Ardından GFX Tool uygulamasını arka planda açık bırakın ve oynamak istediğiniz oyuna giriş yapın.

  g2.PNG
Facebook yorumları