Gihosoft Android Data Recovery indir 8.2.1

Android cihazlarınızda yanlışlıkla silinen verileri bilgisayarınızdan kurtarmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  28,9 MB
  Sürüm:
  8.2.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Gihosoft
  Gihosoft Android Data Recovery, Android cihazlarınızdan silinmiş olan verileri kurtarmanızı sağlayan bir programdır. Gihosoft Android Data Recovery, 3 adımda Android'den kaybolan verileri kurtarmanıza olanak sağlayan kullanımı çok kolay olan bir programdır. Android cihazınızı PC'ye bağlayın, kayıp dosyaların tarama işlemini gerçekleştirin ve Android'den silinen dosyaları tek tuşla kurtarın. Gihosoft Android Data Recovery, yanlışlıkla silinme, cihazın çökmesi, fabrika ayarlarına sıfırlanması, sistem yükseltme, ekran kırılması, su hasarı, yazılımın çökmesi, virüs saldırısı vb. sonucunda kaybolan verilerin kolaylıkla kurtarılmasını sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. Gihosoft Android Data Recovery programını indirmek ücretsizdir.
  2. Gihosoft Android Data Recovery programı üzerinden hafıza kartlarınızdan kaybolan verileri de kurtarabilirsiniz.
  3. Gihosoft Android Data Recovery programını kullanmak için Android cihazınıza Root atma işlemini gerçekleştirmenize gerek yoktur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Gihosoft Android Data Recovery programının sahip olduğu tüm özelliklere sahip olmak için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Gihosoft Android Data Recovery Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Gihosoft Android Data Recovery indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Gihosoft Android Data Recovery kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Gihosoft Android Data Recovery Nasıl Kurulur?

  1. Gihosoft Android Data Recovery programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerindeki listeden programı kullanmak istediğiniz dil seçimini yapın ve ardından “OK” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   g1.png

  2. Bilgisayarınıza Gihosoft Android Data Recovery kurulumu için gerekli lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   g2.png

  3. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra Gihosoft Android Data Recovery programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   g3.png

  4. Kurulum için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra Install butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   g4.png
  5. Gihosoft Android Data Recovery kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   g5.png

  Gihosoft Android Data Recovery Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz Gihosoft Android Data Recovery programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Programa giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden kurtarmak istediğiniz veri türlerini seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   g6.png

  2. Kurtarmak istediğiniz veri türlerini seçtikten sonra veri kurtarmak istediğiniz Android cihazı bilgisayarınıza USB yoluya bağlayın. Android cihazınızı bilgisayarınıza bağladıktan sonra veri kurtarma işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Kurtarılan veriler bilgisayarınızda seçeceğiniz bir alana yedeklenecektir.

   g7.png
Facebook yorumları