GIPHY (Android) 3.7.6

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz GIF uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  58 MB
  Sürüm:
  3.7.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Giphy
  GIPHY, Android cihazlarınızdan kapsamlı bir GIF koleksiyonuna erişim sağlamanıza yardımcı olan uygulamadır. GIPHY uygulamasında kullanıcılar belirli GIF'leri arayabilir ve bunu yapmanın en iyi yolu, konuyla ilgili belirli etiketlere göz atmaktır. Aradığınız GIF’i bulduğunuzda, bunu tüm büyük sosyal ağlarda, mesajlaşma uygulamalarında ve diğer iletişim uygulamalarında kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Ayrıca tüm bu özelliklere ek olarak, GIPHY uygulamasında kendi GIF dosyanızı da birkaç adımda oluşturabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. GIPHY uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. GIPHY uygulaması dünyanın en büyük GIF paylaşım platformudur.
  3. GIPHY uygulamasında beğendiğiniz bir GIF’i kütüphanenize kaydedebilir ve istediğiniz zaman istediğiniz uygulamada paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. GIPHY uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  GIPHY Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza GIPHY indirmek için yukarıdaki Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonunu kullanarak cihazınıza GIPHY indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  GIPHY Nasıl Kurulur?

  Cihazınıza GIPHY indirme işlemi tamamlandıktan sonra GIPHY uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  GIPHY Nasıl Kullanılır?

  1. GIPHY uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptığınızda sizi karşılayan arayüz üzerinden güncel ve popüler GIF’leri görüntüleyebilirsiniz.

   g1.png

  2. GIPHY uygulamasının “Explore” bölümünü kullanarak uygulamanın kategorilerinde gezinti yapabilirsiniz.

   g2.png

  3. GIPHY uygulamasında beğendiğiniz herhangi bir GIF’i sosyal medya hesaplarınızda veya mesajlaşma uygulamalarında arkadaşlarınızla yaptığınız sohbetlerde kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

   g3.png

  4. Tüm bu özelliklere ek olarak GIPHY uygulamasında kendi GIF’inizi de oluşturabilmeniz mümkündür. GIF oluşturmak için ilk olarak cihazınızdan bir fotoğraf seçin ve ardından fotoğrafın üzerine emoji, yazı ve çıkartmalar ekleyerek kendi GIF’inizi oluşturun.

   g4.png
Facebook yorumları