Glary Registry Repair 5.0.1.102

Bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarını ortadan kaldırmanızı sağlayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,5 MB
  Sürüm:
  5.0.1.102
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Glarysoft
  Glary Registry Repair, bilgisayarınızın performansını iyileştirmek için kayıt defterini taramayı ve temizlemenizi sağlayanbir programdır. Glary Registry Repair, Windows kayıt defteri dosyalarınızda bulunan sorunları gidermenize yardımcı olur, böylece işletim sisteminiz sorunsuz bir şekilde çalışır. Programın bilgisayarınıza yükleme işlemi sorunsuz olarak gerçekleşir ve herhangi bir üçüncü taraf ürünü indirmeyi veya web tarayıcınızda herhangi değişiklik yapmaz. İlk açılışta, Glary Registry Repair programı otomatik olarak Windows kayıt defterini tarar, ancak yalnızca birkaç tıklamayla tarama işlemini manuel olarak da başlatabilirsiniz. Buna ek olarak, Adware ve Spyware, özel kontroller, başlangıç programları, Windows fontları, sanal cihazlar ve dosya ilişkilendirmeleri dahil olmak üzere, oldukça uzun bir listeden taramak istediğiniz eski girdileri seçebilmeniz de mümkündür.

  Programın Artı Yönleri

  1. Glary Registry Repair programını indirmek ücretsizdir.
  2. Glary Registry Repair programı, bilgisayarınızın daha performanslı çalışmasına yardımcı olmaktadır.
  3. Glary Registry Repair programında gerçekleştireceğiniz işlemlerin sonuçlarını bir TXT dosyasına aktarabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Glary Registry Repair programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Glary Registry Repair Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Glary Registry Repair indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Glary Registry Repair Nasıl Kurulur?

  1. Glary Registry Repair kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Registry Repair kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra aktif hale gelecek pencere üzerindeki lisans sözleşmesini onaylamak için “I Agree” butonuna tıklayın.

   r1.PNG

  2. Glary Registry Repair kurulumunun ikinci aşamasında ise programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   r2.PNG

  3. PC’ye Glary Registry Repair kurulumu için gerekli olan işlemleri uygun bir şekilde yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   r3.PNG

  4. Glary Registry Repair programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresini kapatmanızın ardından Registry Repair programı bilgisayarınızda otomatik çalışmaya başlayacaktır.

   r4.PNG

  Glary Registry Repair Nasıl Kullanılır?

  1. Glary Registry Repair programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Glary Registry Repair programına giriş yaptığınızda otomatik olarak bilgisayarınızın kayıt defterinde bir tarama işlemi başlatılacaktır. Tarama işlemi tamamlanana kadar Glary Registry Repair programının ana penceresini kapatmamaya özen gösterin.

   r5.PNG

  2. Glary Registry Repair programında gerçekleştirilen tarama işlemi tamamlandıktan sonra kayıt defterinde bulunan hataları ortadan kaldırmak için “Repair your registry” butonuna tıklayın.

   r6.PNG

  3. Glary Registry Repair programını kullanarak bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarını düzelttikten sonra programdan çıkış yapabilirsiniz. Glary Registry Repair programı, bilgisayarınızın daha performanslı olarak çalışmasına yardımcı olur.

   r7.PNG
Facebook yorumları