Glary Tracks Eraser 5.0.1

Bilgisayarınızda gereksiz yer kaplayan küçük dosyaları temizlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  6,5 MB
  Sürüm:
  5.0.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Glarysoft
  Glary Tracks Eraser, bilgisayarınızdaki geçici internet dosyalarını ve etkinlik kayıtlarını temizlemenize yardımcı olan programdır. Glary Tracks Eraser, kimliğinizi korumak ve izlemeyi önlemek için tarayıcı geçmişi ve çerezler dahil olmak üzere etkinliğinizin tüm izlerini silmenizi kolaylaştırır. Sadece gizliliğiniz korunmaz, aynı zamanda daha önce geçici veya gereksiz dosyalar tarafından kullanılan önemli miktarda depolama alanı kazanırsınız. Güçlü bir tarama motoruna dayanan Glary Tracks Eraser, gereksiz dosyaları tespit etmek ve tüm bulgularını düzenli bir şekilde görüntülemek için bilgisayarınızın önemli alanlarını analiz edebilir. Son erişilen belgeleri, başlat menüsü öğelerini, Windows'ta gerçekleştirilen aramaların listesini, panoda depolanan öğeleri, geçici dosyaları ve Geri Dönüşüm Kutusu içeriğini alır. Sadece bir tıklama ile bu öğelerden kurtulabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Glary Tracks Eraser programını indirmek ücretsizdir.
  2. Glary Tracks Eraser programını kullanarak bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyebilir ve bu sayede depolama alanını genişletebilirsiniz.
  3. Glary Tracks Eraser programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Glary Tracks Eraser Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Glary Tracks Eraser indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Glary Tracks Eraser Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Glary Tracks Eraser kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumu başlatmak için açılan pencere üzerindeki “I Agree” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın.

   g1.PNG

  2. Glary Tracks Eraser kurulumunu gerçekleştirmeden önce “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   g2.PNG

  3. PC’ye Glary Tracks Eraser kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   g3.PNG

  Glary Tracks Eraser Nasıl Kullanılır?

  1. Programın bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Glary Tracks Eraser programına giriş yaptıktan sonra otomatik olarak bir tarama işlemi başlatılacaktır. Bu tarama işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve dosya boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

   g4.PNG

  2. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra tespit edilen dosyaları “Erase checked tracks” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

   g5.PNG

  3. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızdan kaldırılan dosyaları “View History” yazısına tıklayarak detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

   g6.PNG
Facebook yorumları