Glary Undelete 5.0.1.19

Bilgisayarınızdan silinen dosyaları geri yüklemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,9 MB
  Sürüm:
  5.0.1.19
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Glarysoft
  Glary Undelete, bilgisayarınızın sabit diskinden silinmiş olan kayıp dosyaları basit bir şekilde kurtarmanızı sağlayan programdır. Glary Undelete bilgisayarınızdaki herhangi bir klasörü tarayabilir ve kurtarılacak öğeleri arayabilir, ancak bellek kartları veya USB Flash sürücüler gibi çıkarılabilir cihazlarla da çalışabilir. Glary Undelete programı FAT, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 ve NTFS + EFS dosya sistemlerini destekler ve her türden veriyi kurtarmanızı sağlar. Kurtarma işlemi sona erdiğinde, ana pencere, kurtarma durumu, orijinal yol, boyut, tür ve son değiştirilme ile birlikte bulunan her dosyanın adını gösterir. Fotoğrafları kurtarmaya çalışırken çok kullanışlı olabilecek bir önizleme paneli de mevcuttur. Glary Undelete kurtarma durumunun çok iyi olduğunu söylüyorsa, dosya tamamen kurtarılabilirken, orta derecelendirme dosyanın yalnızca yüzde 51 ila yüzde 90'ının kurtarılabileceği anlamına gelir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Glary Undelete indirmek ücretsizdir.
  2. Glary Undelete programının sahip olduğu tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.
  3. Glary Undelete programındaki tarama işlemi sonucunda kurtarmak istediğiniz verileri kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece gereksiz dosyaların kurtarılmasını beklemenize gerek kalmaz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Glary Undelete programı, bilgisayarınızdan silinen bazı verileri kurtaramamaktadır.

  Glary Undelete Nasıl İndirilir?

  PC’ye Glary Undelete indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Glary Undelete indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Glary Undelete Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Glary Undelete kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Açılan kurulum penceresi üzerindeki “I agree” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   g1.PNG

  2. Kurulumun ikinci bölümünde ise “Browse…” butonuna tıklayarak Glary Undelete programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   g2.PNG

  3. Kurulumun tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   g3.PNG

  Glary Undelete Nasıl Kullanılır?

  1. Glary Undelete programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Glary Undelete programına giriş yaptığınızda açılan pencerenin sol üst kısmında bulunan liste üzerinden tarama işlemi gerçekleştirmek istediğiniz disk bölümünü veya herhangi bir klasörü seçin. Tarama işlemi gerçekleştireceğiniz alanı belirledikten sonra “Search” butonuna tıklayın.

   g4.PNG

  2. Tarama işlemi sonucunda seçtiğiniz alandan yanlışlıkla silinen dosyaları Glary Undelete programının ana penceresi üzerinde listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Listelenen öğelerin içerisinden geri yüklemek istediğiniz verilere hızlı bir şekilde erişim sağlayabilmek için programın arama bölümünü kullanabilirsiniz.

   g5.PNG

  3. Kurtarmak istediğiniz veri veya verileri liste üzerinden seçtikten sonra “Restore” butonuna tıklayın.

   g6.PNG

  4. “Restore” butonuna tıkladıktan sonra kurtarmak istediğiniz verilerin bilgisayarınızda kaydedileceği alanı seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayarak kurtarma işlemini başlatın.

   g7.PNG

  5. Kurtarma işlemi tamamlandıktan sonra kurtarma işleminin gerçekleştirileceği alana giderek kurtardığınız veriyi görüntüleyebilirsiniz.

   g8.PNG
Facebook yorumları