Glasswire Firewall indir 2.1.137

Bilgisayarınızda bulunan uygulamaların internet veri aktarımını kontrol edebileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  33,7 MB
  Sürüm:
  2.1.137
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  GlassWire
  Glasswire Firewall, bilgisayarınızda bulunan programların anlık olarak ne kadar veri alış-verişi yapıldığını gösteren ücretsiz bir programdır. GlassWire Firewall programı üzerinden bilgisayarınızın internetini kullanan programları ve uygulamaları görüntüleyebilirsiniz. İnternetinizi kullanan programların ve uygulamaların hangi ülkelerdeki sunucular üzerinden işlem yaptığını da görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamaların anlık olarak kaç MB veri alış-verişi yaptığını ve bugüne kadar olan veri alış-verişinin toplam boyutunu da görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayarınız üzerinde gerçekleşen beklenmedik sürüm değişikliklerini, DNS değişikliğini ve çeşitli güvenlik olaylarını Glasswire Firewall programı üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Glasswire Firewall programını indirmek ücretsizdir.

  Glasswire Firewall indirme nasıl yapılır?

  Glasswire Firewall indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Glasswire Firewall indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Glasswire Firewall kurulumu nasıl yapılır?

  Glasswire Firewall kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemini tamamladıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Glasswire Firewall kurulumunu başlatmak için karşınıza çıkan pencere üzerinden Next butonua tıklayın.

  g1.png

  Glasswire Firewall programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleşmesi için lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini onaylamak için I Accept the terms of the License Agreement seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın. Lisans sözleşmesini kabul etmediğiniz taktirde kuruluma devam edemezsiniz.

  g2.png

  Glasswire Firewall programının kurulumunu gerçekleştirirken program üzerinden kullanabileceğiniz özellikleri seçmeniz istenecektir. Programın size sunduğu otomatik özellikleri işaretleyerek kuruluma devam etmenizi tavsiye ederiz. Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  g3.png

  Glasswire Firewall programının kurulumu için gerekli olan tüm özellikleri sağladıktan sonra Install butonuna tıklayarak kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  g4.png

  Glasswire Firewall kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  g5.png

  Glasswire Firewall nasıl kullanılır?

  Glasswire Firewall kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışacaktır. Glasswire Firewall programını çalıştırdığınız zaman bilgisayarınız üzerinde çalışan tüm uygulamalar otomatik olarak program üzerine yansıtılacaktır. Graph bölümüne giriş yaparak bilgisayarınız üzerinde çalışan uygulamaların anlık olarak sunucu üzerinden ne kadar veri alış-verişi yaptığını görüntüleyebilirsiniz.

  g6.png

  Glasswire Firewall programı üzerinde yer alan Usage bölümü üzerinden bilgisayarınızda bulunan uygulamaların günümüze kadar yaptığı veri alış-verişinin toplamını bu ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

  g7.png
Facebook yorumları