Glitch (Android) indir 2.0.5

Android cihazınız üzerinden fotoğraflarınıza harika efektler verebileceğiniz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  6,4 MB
  Sürüm:
  2.0.5
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Glitch
  Glitch, resimlerinize eğlenceli ve garip efektler uygulamanıza izin veren "farklı" bir fotoğraf düzenleyicisidir. Görüntünün görünümünü radikal olarak değiştirmek için toplamda çok fazla efektiniz olacaktır.

  Efektlerden herhangi birini uygulamak için, sadece sol sütunda bunları seçin ve ekranda görünen talimatları izleyin. Genellikle, sadece parmağınızın tek bir adımını alır. Uyguladığınız etkiden memnun değilseniz, cihazınızda "geri" ye dokunmanız yeterlidir ve yapılmış olan değişiklikler geri alınır.

  Elbette, uygulamadan doğrudan bir fotoğraf çekebilir veya belleğinizde saklanmış bir tane seçebilirsiniz. Resimlerinizi düzenlemeyi tamamladıktan sonra, yapmanız gereken tek şey son sonucu cihazın hafızasına kaydetmek veya herhangi bir sosyal ağda paylaşmaktır.

  Glitch, eğlenceli olduğu için sonuçları şaşırtıcı olabilecek fotoğraf editörüdür. Benzersiz görüntüler oluşturma şansı veren benzersiz bir uygulama.

  Glitch uygulamasını açtığınızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinden dilerseniz kamera ile yeni bir fotoğraf çekebilir ya da galerinizde var olan bir fotoğrafı seçebilirsiniz.

  gl1.jpg

  Kameranız ile çektiğiniz veya galerinizden seçtiğiniz fotoğraftan sonra uygulama size iki seçenek sunuyor. Bunlar: Glitch Dynamic ve Glitch Overlay.

  gl2.jpg

  İlk olarak Glitch Dynamic özelliğini seçerek size örnek bir fotoğraf göstermek istiyorum. Glitch Dynamic özelliği ile yaptığınız fotoğraf sadece belirli bir alana efekt vermenizi sağlıyor.

  gl3dynamic.jpg

  İkinci özelliği olan Glitch Overlay özelliği ise bütün fotoğrafa efekt vermenizi sağlar. Belirli bir alan dışında tüm fotoğrafa harika efektler vermek için Glitch Overlay özelliğini kullanabilirsiniz. Altta bulunan efektler arasında geçiş yaparak farklı efekt seçimi yapabilirsiniz.

  gl4overlay.jpg

  Alt kısımda ortada bulunan ayarlama butonuna tıklayarak vermiş olduğunuz efektin ne kadar keskin olacağının ayarlamasını yapabilirsiniz.

  gl5.jpg

  Uyguladığınız efektleri beğendiniz ve ortaya çıkan fotoğrafı kayıt etmek istiyorsanız sağ üst kısımda bulunan disk butonuna tıklayarak telefonunuzun galeri bölümüne bu fotoğrafı kaydedebilirsiniz. Yanında bulunan paylaş butonuna tıklayarak ise sosyal medya hesaplarınızda veya bulut depolama uygulamalarına fotoğrafı yedekleyebilirsiniz.

  gl6.jpg

  Kayıt ettiğiniz fotoğraflar galerinizde kayboluyorsa ve hızlıca erişim sağlamak istiyorsanız uygulamanın ana ekranı üzerinden son yaptığınız fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Show All butonuna tıklayarak tüm fotoğraflarınızı görüntüleyebilirsiniz.

  glAna.jpg
  gl7.jpg
Facebook yorumları