Global Star Live (Android) 4.2.0

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz canlı yayın izleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  40,1 MB
  Sürüm:
  4.2.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  NAVER Corp
  Global Star Live, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz canlı yayın izleme uygulamasıdır. Uygulama üzerinden dünyaca ünlü kişilerin canlı yayınlarını izleyebilirsiniz. Ünlü kişilerin canlı yayınını izlerken onunla gerçek zamanlı olarak sohbet edebilir, kalp gönderebilir ve kalpleri ünlülerin eşsiz LIGHTSTICK ile birlikte gönderebilirsiniz. Ünlülerin kendi hayran avantajlarını tasarlayabilecekleri premium FANSHIP üyeliği, ömür boyu koleksiyonlarını indirebileceğiniz ve yüksek tanımlı olarak izleyebileceğiniz V LIVE+ sayesinde hayranı olduğunuz ünlü ile tanışın. Ayrıca Global Star Live uygulamasında bulunan çeşitli kanallarda ünlüleri ve evcil hayvanları konu alan birçok içeriğe göz atabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Global Star Live uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Global Star Live uygulamasını kullanarak hayranı olduğunuz bir ünlü ile tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Global Star Live uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Global Star Live uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Global Star Live Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza ücretsiz Global Star Live indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasına giriş yaptığınız zaman Yükle butonuna dokunarak Global Star Live indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Global Star Live Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden Global Star Live indirme işlemi tamamlandıktan sonra Global Star Live uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Global Star Live Nasıl Kullanılır?

  1. Global Star Live uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Global Star Live uygulamasına giriş yapmanızın ardından uygulamayı ilk kez kullanıyorsanız yeni bir üyelik alarak veya daha önceden mevcut bir üyeliğiniz bulunuyorsa giriş yaparak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Global Star Live uygulamasına üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra size önerilen kanallardan dilediğinizi takip ederek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   g1.png

  2. Global Star Live uygulamasında takip ettiğiniz kanallardan herhangi birisi canlı yayına geçiş yaptığında Android cihazınıza bildirim gönderilir. Bu sayede hiçbir canlı yayını kaçırmazsınız.

   g2.png

  3. Global Star Live uygulamasında bulunan “Fanship” özelliği sayesinde ünlülerin kanallarına veya diğer kanallara eklenen özel içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmeniz için Global Star Live uygulamasına ödeme yapmanız gerekmektedir.

   g3.png
Facebook yorumları