GMABooster 2.1b

Bilgisayarınızda bulunan Intel GPU'ların performansını artırmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,04 MB
  Sürüm:
  2.1b
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  G Team
  GMABooster, bilgisayarınızda bulunan Intel Graphics Media Accelerator (GMA) GPU serisindeki herhangi bir dahili ekran kartının performansını artırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. GMA Booster, kullanıcıların Intel Graphics Media Accelerator 950'nin (GMA 950) çekirdek saatini manuel olarak ayarlamalarını sağlayan basit ve iyi tasarlanmış bir uygulamadır. Kullanıcılar, bilgisayarın yeniden başlatılmasına gerek kalmadan doğrudan sağlanan Windows işletim sistemlerinden sağlanan 166 / 200 / 250 / 400 Mhz overclock seçeneklerinden birini seçebilirler. GMA Booster ile Intel GPU'nuzun performansını önemli ölçüde artırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. GMABooster programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. GMABooster, Intel GMA’ların 2,4 kat fazla GPU işlem gücü ile çalışmasını sağlar.
  3. GMABooster programının sahip olduğu sade arayüz sayesinde programı hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. GMABooster programı, sadece üzerinde bulunan sabit GMA serilerini desteklemektedir.

  GMABooster Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza GMABooster indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza GMABooster indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  GMABooster Nasıl Kurulur?

  1. GMABooster programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. GMABooster kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan “Next” butonuna tıklayın. “Next” butonuna tıkladıktan sonra GMABooster kullanım sözleşmesini otomatik olarak kabul etmiş sayılırsınız.

   g1.PNG

  2. Yönlendirileceğiniz pencere üzerinden bilgisayara GMABooster kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   g2.PNG

  3. GMABooster kurulumu için sizden istenen tüm koşulları yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   g3.PNG

  4. PC’ye GMABooster kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   g4.PNG

  GMABooster Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz GMABooster programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. GMABooster programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan liste üzerinden GPU’nuza uygulamak istediğiniz performans yükseltme miktarını seçin ve ardından “SET!” butonuna tıklayın.

   g5.png

  2. “SET!” butonuna tıkladıktan sonra GMABooster programı bilgisayarınızın arka planında otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. GMABooster programının ayarlarını değiştirmek istediğinizde bilgisayarınızın sistem tepsisinde bulunan GMABooster logosuna tıklayarak programın arayüzüne giriş yapabilirsiniz. Eğer programın çalışmasını durdurmak istiyorsanız; GMABooster programını kapatmanız yeterli olacaktır.

   g6.jpg
Facebook yorumları