Go Keyboard indir (Android) 3.53

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz klavye uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  30 MB
  Sürüm:
  3.53
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  GOMO
  Go Keyboard, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz klavye uygulamasıdır. Go Keyboard uygulamasının sahip olduğu kişiselleştirilebilir özellikleri ve farklı fonksiyonları sayesinde Android cihazlarınızda bulunan standart klavyeleri kendi isteğinize göre düzenleyerek kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Go Keyboard uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- Go Keyboard
  üzerinde yer alan dil seçenekleri sayesinde klavyenizde kullanabileceğiniz dili hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bu özellik bazı Android cihazların standart klavyelerinde yer almıyor.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Go Keyboard uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Go Keyboard uygulamasını eski Android sürümüne sahip olan cihazlarda kullanamıyorsunuz. Uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınız güncel Android sürümüne sahip olmalıdır.

  Go Keyboard uygulaması nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza Go Keyboard uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra yönlendirilecek olduğunuz Google Play Store üzerinden Go Keyboard ücretsiz indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Go Keyboard uygulaması nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirme işlemi tamamlanan Go Keyboard uygulaması otomatik olarak kurulacaktır. Uygulamayı kullanmak için farklı bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Go Keyboard uygulaması nasıl kullanılır?

  Go Keyboard uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bazı Android cihazların klavyesinde yer almayan emoji butonunu Go Keyboard uygulaması üzerinden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  g1.png

  Go Keyboard uygulaması üzerinde yer alan binlerce tema içerisinden dilediğinizi indirerek kullanabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz temalar cihazınız üzerinde çok az yer kaplar. Temalar arasında geçiş yapabilirsiniz.

  g2.png

  Çoğu klavyede ve klavye uygulamasında yer almayan Sticker (Etiket) özelliğini de Go Keyboard uygulaması üzerinden ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

  g3.png

  En sevdiğiniz fotoğrafları klavyenizde kullanabilirsiniz. Dilerseniz Go Keyboard uygulaması üzerinde yer alan fotoğrafları da klavyenizin arka plan resmi olarak kullanabilirsiniz.

  g4.png

  Bazı Android cihazlarda bulunan klavyelerin tuşlarında herhangi bir değişiklik yapamıyorsunuz. Ancak Go Keyboard uygulaması sayesinde klavyenizin tuşlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

  g5.png

  Go Keyboard uygulamasının 60’dan fazla dil desteklediğini biliyor muydunuz? Farklı dillerde yazışmalar gerçekleştiren kişiler için hızlı bir şekilde klavye dilini değiştirme özelliği sayesinde Go Keyboard uygulaması çok kullanışlı bir uygulamadır.

  g6.png
Facebook yorumları