Goddess: Primal Chaos (Android) 1.82

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz gelişmiş grafiklere sahip olan MMORPG oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  27 MB
  Sürüm:
  1.82
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  koramgame
  Goddess: Primal Chaos, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz MMORPG mobil oyunudur. Goddess: Primal Chaos oyununda Haberci, Savaşçı veya Gözcü olmak üzere üç farklı sınıftan kahramanınızı seçin ve bu fantazi dünyasında milyonlarca oyuncu ile online olarak savaşın. Oyunda, eşyalar toplayarak kahramanınızı geliştirin ve savaşlara girerek Tiran’ın doğumundan önceki geçmiş zamana ve uzaya yolculuk edip dünyayı kurtarın.

  g0.jpg

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Goddess: Primal Chaos oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Goddess: Primal Chaos oyunu çok kaliteli grafiklere sahip olmasına rağmen düşük özelliklere sahip olan cihazlarda dahi çok akıcı bir şekilde oynanabilmektedir.
  3. Goddess: Primal Chaos oyununda bulunan etkinlikler sayesinde oyunu sürekli olarak sıkılmadan oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Goddess: Primal Chaos oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. Goddess: Primal Chaos oyunundaki bazı öğelere erişim sağlayabilmeniz için ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Goddess: Primal Chaos Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Goddess: Primal Chaos indirmek içinsayfanın başında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıkladıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Goddess: Primal Chaos oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Goddess: Primal Chaos Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması aracılığıyla cihazınıza Goddess: Primal Chaos indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanız gerek yoktur.


  Goddess: Primal Chaos Nasıl Oynanır?

  1. Goddess: Primal Chaos oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu cihazınızda başlatın. Goddess: Primal Chaos oyununa giriş yaptıktan sonra bulunmak istediğiniz sunucuyu belirleyin ve ardından kullanmak istediğiniz karakter türünü seçerek oyunu oynamaya başlayın.

   g1.jpg

  2. Goddess: Primal Chaos oyununda giriş yaptığınız sunucu haricinde diğer sunucularda bulunan karakterlerle de savaşabilirsiniz. Bu savaşlar sonucunda elde edeceğiniz materyaller ile karakterinizin gelişimini sağlayabilirsiniz.

   g2.jpg

  3. Goddess: Primal Chaos oyununu dünyanın çeşitli bölgelerinden oyuncular ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

   g3.jpg

  4. Goddess: Primal Chaos oyunundaki etkinliklerden elde edeceğiniz parçalar ile karakterinizin becerilerini ve eşyalarını geliştirebilirsiniz.

   g4.jpg

  5. Goddess: Primal Chaos oyunundaki savaşlar çok heyecanlı ve sürükleyicidir. Oyundaki savaşları tamamladıkça karakterinizin seviyesini de yükseltebilirsiniz.

   g5.jpg
Facebook yorumları