GOM Cam indir 2.0.3

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ekran videosu kaydetme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  46,4 MB
  Sürüm:
  2.0.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  GOM Company
  GOM Cam, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ekran videosu kaydetme programıdır. GOM Cam programını kullanarak bilgisayarınızın ekranında gerçekleşen tüm olayları video kaydına alabilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalınız için bilgilendirici videolar çekebilir, bilgisayarınızda bulunan bir problemi arkadaşlarınızla paylaşmak için video çekebilir veya bilgisayarınızda oynadığınız oyunları takipçileriniz ile paylaşmak için GOM Cam ekran videosu kaydetme programını kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- GOM Cam programını indirmek ücretsizdir.
  2- GOM Cam
  programı üzerinden yüksek kalitede ekran videosu kaydetme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- GOM Cam programı üzerinde deneme süresi ile geliyor. Programı kullanmaya devam etmek isterseniz tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- Program üzerinde bulunan bazı özellikleri programın tam sürümünü satın almadan erişim sağlayamıyorsunuz.

  GOM Cam indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza GOM Cam indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. GOM Cam indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  GOM Cam kurulumu nasıl yapılır?

  GOM Cam programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. GOM Cam programını kullanmak istediğiniz dil seçimini yaptıktan sonra OK butonuna tıklayın ve kurulumu başlatın.

  g1.png

  GOM Cam kurulumuna devam etmek için dil seçimini yaptıktan sonra karşınıza çıkacak ekran üzerinde bulunan Next butonuna tıklayın.

  g2.png

  GOM Cam programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için GOM Company lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini ve kullanım koşullarını okuduktan sonra I Agree butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  g3.png

  GOM Cam kurulumunun bu adımında ise programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun gerçekleştirileceği alanı seçtikten sonra Install butonuna tıklayınız.

  g4.png

  GOM Cam kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  g5.png

  GOM Cam nasıl kullanılır?

  GOM Cam kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan GOM Cam kısayolunu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. GOM Cam programına giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir. Bu pencerenin sol kısmında yer alan menünün üzerindeki Screen butonuna tıklayarak bilgisayarınızın ekranı üzerinde hangi alanın ekran videosu çekileceğini seçebilirsiniz.

  g6.png

  Bilgisayarınızın ekranı üzerinde video çekileceği alanı seçtikten sonra otomatik olarak kayıt paneli aktif edilecektir. Bu panel üzerinden video kaydı başlatma, kaydı duraklatma, ekran resmi alma, büyüteç ve kaydı bitirme gibi özellikleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  g7.png

  Bilgisayarınızın ekranı üzerinde olan olayları video olarak kaydettikten sonra GOM Cam programının ana ekranına giriş yaparak kaydettiğiniz videoları hızlı bir şekilde izlemeye başlayabilir ve videoları dilediğiniz bir platformda paylaşabilirsiniz.

  g8.png
Facebook yorumları